۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آگدر نروژ در رشته اجرای موسیقی ، موسیقی کلاسیک غربی

آیا می خواهید به عنوان یک نوازنده بیشتر پیشرفت کنید؟ در برنامه کارشناسی ارشد در اجرای موسیقی شما با پشتکار کار می کنید تا مهارت های فنی خود را در سطح پیشرفته و حرفه ای توسعه دهید. شما مهارت های خود را به عنوان یک ابزار ساز پیش می برید ، یک بیان شخصی را پرورش می دهید و دانش تخصصی خود را درباره ساز خود به دست می آورید. این برنامه همچنین دارای یک مؤلفه نظری است که در آن شما می توانید دانش مربوط به حوزه موسیقی را بدست آورید و یاد بگیرید که این دانش نظری را با عملکرد عملی موسیقی مرتبط کنید. دانش و مهارتهایی که در این دوره می آموزید ، پایه و اساس محکمی را برای شرکت در نوآوری موسیقی و برقراری ارتباط در مورد و از طریق موسیقی به شما می دهد.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه آگدر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه آگدر (نروژی: Universitete i Agder) ، که قبلاً به عنوان کالج اگدر و کالج دانشگاه اگدر شناخته می شد ، یک دانشگاه دولتی است که دارای پردیس هایی در کریستیانزند و گریمستاد ، نروژ است. این موسسه در سال 1994 از طریق ادغام کالج آگدر و پنج کالج دیگر از جمله کالج فنی و دانشکده پرستاری به عنوان یک کالج دانشگاهی (høgskole) تأسیس شد و در سال 2007 به یکی از دانشگاه های جدید نروژ تبدیل شد.   این جزء جوانترین ده دانشگاه نروژ است.
رشته تحصیلی:
این رشته مطالعات پیشرفته در زمینه کاربردی و تخصصی (معمولاً عملکرد در آواز خواندن یا نوازندگی، اجرای آهنگ) و تاریخ موسیقی ، تئوری موسیقی یا آموزش موسیقی است. پس از دریافت مدرک تحصیلی این رشته بعد از یک تا دو سال، دانش آموختگان می توانند با توجه به حوزه تخصصی خود در زمینه ی خوانندگی یا آهنگ سازی فعالیت یا تدریس کنند.
زبان دوره: انگلیسی
مبلغ دقیق شهریه: 152 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: شروع: November 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6