۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم و فناوری نروژ در رشته پزشکی مولکولی

رشته پزشکی مولکولی اغلب "پزشکی فردا" خوانده می شود. هدف از آن ارائه یک درک مولکولی از چگونگی تغییر ، شکست یا نابودی فرایندهای سلولی طبیعی است. هدف از برنامه کارشناسی ارشد توسعه دانش و مهارت در زیست شناسی سلولی و مولکولی است. اینها کاربردهایی هم در کار تحقیقاتی و هم در کار بالینی عملی دارند و به درک بیشتر فرآیندهای ، تشخیص و درمان بیماریها کمک خواهد کرد.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم و فناوری نروژ
رتبه: ‎359
دانشگاه علم و فناوری نروژ (نروژی: Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet، NTNU) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در نروژ است که دارای پردیس اصلی در تروندهایم و پردیس های کوچکتر در ژوویک و السوند است. NTNU بزرگترین دانشگاه نروژ دارای بیش از 8000 کارمند و بیش از 40،000 دانشجو است. NTNU در شکل فعلی خود توسط King-in-شورای در سال 1996 توسط ادغام دانشگاه سابق تروندهایم و سایر موسسات سطح دانشگاه تأسیس شده و دارای ریشه های زیادی است .
رشته تحصیلی:
رشته پزشکی مولکولی
شاخه ای گسترده از پزشکی که با استفاده از خصوصیات فیزیکی، شیمیایی، بیولوژی و رویه های پزشکی برای توضیح ساختار مولکولی و مکانیزم های شناسایی خطاهای مولکولی و ژنتیکی استفاده می شود. تمرکز این رشته به جای بررسی مفهومی و مشاهدات روی بیمار، بر پدیده ها و مداخلات سلولی و مولکولی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تروندهایم
طول دوره: 2 ساله
ظرفیت (نفر): 30
مبلغ دقیق شهریه: 600 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 15, 2022 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120