x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اسلو نروژ در رشته مطالعات رسانه

مدرک کارشناسی ارشد نروژی را در مطالعات رسانه یا کارشناسی ارشد بین المللی در ارتباطات سیاسی انتخاب کنید: دیدگاه های شمالی. مطالعات رسانه رشته ای مدرن و محبوب در کشور های اسکاندیناوی است .

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه اسلو
رتبه: ‎119
دانشگاه اسلو با بیش از 200 سال قدمت، با طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی، در اکثر زمینه‌ها دارای جوامع برتر پژوهشی است. این دانشگاه در حال حاضر دارای 8 مرکز ملی عالی و تمرکز استراتژیک در تحقیقات بین رشته‌ای در زمینه انرژی و علوم زندگی به طور خاص است. دانشگاه اوسلو به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی غیر انتفاعی و کاملاً مستقل، به برنامه‌های خوب بودجه عمومی دسترسی دارد و از امکانات آزمایشگاه و مطب، کتابخانه‌ها و پشتیبانی فنی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
مطالعات رسانه ای یک رشته تحصیلی است که به محتوا، تاریخچه و تأثیرات رسانه های مختلف می پردازد، بخصوص رسانه های جمعی. مطالعات رسانه ای ممکن است سنت های علوم اجتماعی و علوم انسانی را به خود جلب کند ، اما بیشتر مربوط به رشته های اصلی ارتباطات جمعی، علوم ارتباطی و مطالعات ارتباطی است. محققان همچنین می توانند نظریه ها و روش هایی را از رشته هایی از جمله مطالعات فرهنگی، فلسفه، نظریه ادبی، روانشناسی، علوم سیاسی، اقتصاد سیاسی، اقتصاد، جامعه شناسی، مردم شناسی ، نظریه اجتماعی، تاریخ هنر و نقد فیلم تهیه و بکار گیرند.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 ساله
ظرفیت (نفر): 20
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • ارائه تمکن مالی تائید شده
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱