x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اسلو نروژ در رشته علوم زیست

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

آیا شما به زیست شناسی علاقه دارید؟ از مولکول ها گرفته تا سلول ها و ارگانیسم ها و محیط طبیعی اطراف آن. آیا شما شیفته این هستید که چگونه تغییرات جزئی در DNA می تواند خصوصیات سلولهای منفرد ، گیاهان ، حیوانات و انسانها را تغییر دهد و چگونه چنین تغییراتی در تکامل گونه های مختلف نقش داشته است؟ سپس مطالعات کارشناسی ارشد زیست شناسی برای شما مناسب است

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه اسلو
رتبه: ‎119
دانشگاه اسلو با بیش از 200 سال قدمت، با طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی، در اکثر زمینه‌ها دارای جوامع برتر پژوهشی است. این دانشگاه در حال حاضر دارای 8 مرکز ملی عالی و تمرکز استراتژیک در تحقیقات بین رشته‌ای در زمینه انرژی و علوم زندگی به طور خاص است. دانشگاه اوسلو به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی غیر انتفاعی و کاملاً مستقل، به برنامه‌های خوب بودجه عمومی دسترسی دارد و از امکانات آزمایشگاه و مطب، کتابخانه‌ها و پشتیبانی فنی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
شما با مطالعه این رشته می توانید دانش و مهارت های آزمایشگاهی لازم را برای یک حرفه در حال پیشرفت بدست آورید که در آن بتوانید در حل بزرگترین چالش هایی که مردم و کره زمین با آن روبرو هستند از جمله بیماری ، محافظت از محیط زیست و تغذیه جمعیت رو به رشد در حال حاضر، قدم بردارید.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 ساله
ظرفیت (نفر): 20
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: شروع: October 15, 2020 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • ارائه تمکن مالی تائید شده
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱