x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نیوزلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه اوتاگو نیوزیلند در رشته علوم تغذیه

در این دوره تحصیلی، دانشجویان دانش و مهارت های جدیدی را کسب می کنند که به آنها کمک می کند بتوانند در سطوح ملی، اجتماعی، جهانی تغییر ایجاد کنند. همچنین گذراندن این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد علوم تغذیه فرصت های شغلی و تحصیلی زیادی در رشته های مختلف مرتبط با تغذیه اعم متخصص تغذیه یا رژیم درمانی در نیوزیلند و یا سراسر جهان برای دانشجویان ایجاد می کند. 

کشور: نیوزلند
دانشگاه:
دانشگاه اوتاگو
رتبه: ‎184
دانشگاه اوتاگو، اولین و قدیمی ترین دانشگاه کشور نیوزیلند می باشد که در سال 1869 در دوندین تاسیس گردید. این دانشگاه دارای 5 پردیس در قسمت های مختلف نیوزیلند می باشد که پردیس اصلی آن در دوندین قرار دارد. دانشگاه اوتاگو از لحاظ پژوهشی پس از دانشگاه آوکلند در جایگاه دوم قرار داشته و دارای بیش از 20 موسسه تحقیقاتی است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم تغذیه به بررسی موضوعات مربوط به غذا و تغذیه، رژیم درمانی، ارزش مواد غذایی مختلف، عادت‌های غذایی و رابطه تغذیه با سلامت انسان و بیماری‌های مختلف می‌پردازد و نقش بسزایی در پیشگیری و کنترل بیماری‌ها دارد. به‌ بیان‌ دیگر علم تغذیه با آگاهی از تأثیر مواد غذایی در سلامت انسان و اصلاح عادات نادرست تغذیه‌ای افراد به بهبود سطح سلامت جامعه کمک می‌کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: دوندین
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 28,210 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 10, 2020
حداقل نمره تافل: 95
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱