۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نیوزلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آوکلند نیوزیلند در رشته انرژی

نیوزیلند یک کشور پیشتاز و ایده آل در زمینه نوآوری در انرژی های تجدید پذیر می باشد. کسب بینش صنعتی، کشف تحولات فناوری و آمادگی برای رهبری جهانی پایدار در اهداف و نیازهای روزانه این دانشگاه می باشد. در این دوره تحصیلی انعطاف پذیر دانشجویان می توانند علاوه بر دنبال کردن یک دوره تحصیلی در یکی از دانشکده های مهندسی، علوم ویا کسب و کار، بر روی یک رشته تحصیلی مرتبط با انرژی نیز متمرکز شوند.

کشور: نیوزلند
دانشگاه:
دانشگاه آوکلند
رتبه: ‎81
دانشگاه آوکلند، یک دانشگاه پژوهشی دولتی است که در سال 1883 به عنوان کالج دانشگاه نیوزیلند در آوکلند در کشور نیوزیلند تاسیس گردید. هم اکنون این دانشگاه بزرگترین دانشگاه نیوزیلند بوده دارای بیش از 40 هزار دانشجو در 5 پردیس خود در شهر آوکلند می باشد.
رشته تحصیلی:
مهندسی انرژی
مهندسی انرژی یا مهندسی سیستم‌های انرژی، مجموعه‌ای است شامل درس‌های نظری و عملی برای تربیت کارشناسان آزموده برای طراحی، توسعه، مدیریت و بهره‌برداری از سیستم‌های استخراج، پالایش، تبدیل، انتقال، توزیع و مصرف انرژی. ایجاد رشته مهندسی انرژی در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی از دهه ۱۹۷۰ میلادی با توجه به افزایش سریع قیمت انرژی و ضرورت تربیت نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف انرژی آغاز شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آوکلند
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 28,408 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: July 19, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5