۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نیوزلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه آوکلند نیوزیلند در رشته جراحی

این دوره لیسانس جراحی توسط انجمن پزشکی استرالیا معتبر شناخته شده و شرکت در آن بسیار رقابتی بوده و پذیرش در آن بر اساس شایستگی های تحصیلی و شرکت در آزمون UCAT می باشد. 

کشور: نیوزلند
دانشگاه:
دانشگاه آوکلند
رتبه: ‎81
دانشگاه آوکلند، یک دانشگاه پژوهشی دولتی است که در سال 1883 به عنوان کالج دانشگاه نیوزیلند در آوکلند در کشور نیوزیلند تاسیس گردید. هم اکنون این دانشگاه بزرگترین دانشگاه نیوزیلند بوده دارای بیش از 40 هزار دانشجو در 5 پردیس خود در شهر آوکلند می باشد.
رشته تحصیلی:
دکترای پزشکی (به اختصار M.D.) یک مدرک پزشکی است که معنی آن بین حوزه های قضایی مختلف متفاوت است. در ایالات متحده، کانادا و برخی از کشورهای دیگر، M.D یک مدرک فوق لیسانس حرفه ای میباشد که پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی اعطا می شود. اما در انگلیس لیسانس پزشکی ، لیسانس جراحی در گذشته استفاده میشد و سرانجام در قرن 19 نیز در اسکاتلند استاندارد شد. بنابراین، در انگلستان، ایرلند و سایر کشورها، دکترای پزشکی تحقیقاتی، دکترای تخصصی، دکترای افتخاری و یا درجه بالینی کاربردی محدود به کسانی که قبلاً دارای مدرک حرفه ای پزشکی هستند، می باشد. در آن کشورها، حرفه ای معادل آمریکای شمالی و برخی دیگر استفاده از M.D هنوز به طور معمول تحت عنوان لیسانس پزشکی ، لیسانس جراحی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گرافتون
طول دوره: 6 سال
مبلغ دقیق شهریه: 50,579 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 22, 2022 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • شرکت در آزمون UCAT
  • شرکت در مصاحبه پذیرش MMI