۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نیوزلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه اوتاگو نیوزیلند در رشته حسابداری

حسابداری زبان مالی در سازمان های تجاری و عام المنفعه است و همچنین مفید ترین ابزار برای ورود به دنیای تجارت می باشد، با درک مفاهیم و اصطلاحات حسابداری، فرد می تواند فهم خوبی از مشکلات کسب و کار و راهکارهای آن خواهد داشت. در این دوره تحصیلی دانشجویان علاوه بر آشنایی با این دست مفاهیم و اصطلاحات، این امکان را دارد به بررسی مسائل و مشکلات موجود در حسابداری بپردازد. 

کشور: نیوزلند
دانشگاه:
دانشگاه اوتاگو
رتبه: ‎184
دانشگاه اوتاگو، اولین و قدیمی ترین دانشگاه کشور نیوزیلند می باشد که در سال 1869 در دوندین تاسیس گردید. این دانشگاه دارای 5 پردیس در قسمت های مختلف نیوزیلند می باشد که پردیس اصلی آن در دوندین قرار دارد. دانشگاه اوتاگو از لحاظ پژوهشی پس از دانشگاه آوکلند در جایگاه دوم قرار داشته و دارای بیش از 20 موسسه تحقیقاتی است.
رشته تحصیلی:
حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد. تا افراد ذی‌نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون‌سازمانی مثل بانک‌ها، مجامع عمومی سازمان ها ی مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: دوندین
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 19,258 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: July 12, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 25, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6