۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نیوزلند

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه ویکتوریا ولینگتون نیوزیلند در مطالعات مذهبی

در این دوره تحصیلی دانشجویان به مطالعه و یادگیری مذاهب سراسر جهان و نقش آنها در شکل دهی سیاست، فرهنگ، اخلاقیات، قانون، تاریخ، هویت و جامعه و همچنین تاثیر آن در موسیقی، ادبیات و هنر، می پردازند. دانشجویان درمی یابند که چگونه اندیشه های دینی مختلف مفاهیمی چون مرگ، آخرت، خیر و شر و همینطور ارتباط مذهب و خشونت را شرح می دهند. 

کشور: نیوزلند
دانشگاه:
دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون
رتبه: ‎215
دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون (به انگلیسی: Victoria University of Wellington) از مهم‌ترین دانشگاههای کشور نیوزیلند است که در شهر ولینگتون، پایتخت این کشور، واقع شده‌است. براساس آخرین رده‌بندی علمی دانشگاه‌های معتبر دنیا، این دانشگاه در رتبهٔ ۲۱۹ در سال ۲۰۱۷ قرار دارد. دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون در سال ۱۸۹۷ تأسیس شده‌است. این دانشگاه به دلیل برنامه های خود در رشته های حقوق ، علوم انسانی و برخی رشته های علمی بسیار شناخته شده است و طیف گسترده ای از دوره های دیگر را نیز ارائه می دهد. ورود به کلیه دوره ها در سال اول باز است و ورود به سال دوم در برخی از برنامه ها (مانند قانون ، جرم شناسی ، نوشتن خلاق ، معماری ، مهندسی) محدود شده است.
رشته تحصیلی:
رشته الهیات
الهیات مطالعه سیستماتیک ماهیت الهی و اعتقاد دینی می باشد که به عنوان یک رشته دانشگاهی در دانشگاه ها تدریس می گردد و حول محتوای منحصر به فرد تحلیل ماوراء طبیعی و همچنین معرفت شناسی دینی می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ولینگتون
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 19,052 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: July 5, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6