x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لهستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ورشو لهستان در رشته علوم شناختی

در این دوره تحصیلی دو ساله کارشناسی ارشد علوم شناختی با مباحثی چون روانشناسی، علوم کامپیوتر، فلسفه و زیست شناسی عصبی ترکیب شده است. تحصیل در دانشکده روانشناسی و با همکاری دپارتمان فلسفه برگزار می شود. 

کشور: لهستان
دانشگاه:
دانشگاه ورشو
رتبه: ‎260
دانشگاه ورشو در سال 1816 تاسیس گردیده است، بزرگ‌ترین دانشگاه لهستان است که در شهر ورشو قرار دارد. این دانشگاه حدود 37 رشته تحصیلی مختلف در 18 دانشکده و بیش از 100 تخصص در علوم انسانی، فنی و علوم طبیعی را ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
علوم شناختی
علوم شناختی اصطلاحی برای «دانش ذهن‌شناسی»(دانشهای شناخت ذهن) است که توسط اولریک نیسر انتخاب شده و به‌طور ساده به صورت «پژوهش علمی درباره ی ذهن و مغز» تعریف می‌شود، علوم شناختی شاخه‌ای میان‌رشته‌ای که از رشته‌های مختلفی مانند روان‌شناسی، فلسفه ذهن، عصب‌شناسی، زبان‌شناسی، انسان‌شناسی، علوم رایانه و هوش مصنوعی تشکیل شده‌است. این علم به بررسی ماهیت فعالیت‌های ذهنی مانند تفکر، طبقه‌بندی و فرایندهایی که انجام این فعالیت‌ها را ممکن می‌کند می‌پردازد. به صورت مشخص‌تر از جمله اهداف اصلی این رشته پژوهش در زمینه بینایی، تفکر و استدلال کردن، حافظه، توجه، یادگیری، و مباحثی مربوط به زبان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ورشو
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 2, 2021
حداقل نمره تافل: 75
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • شرکت در امتحان ورودی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱