x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لهستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پلی تکنیک ورشو لهستان در رشته عمران

این برنامه کارشناسی ارشد سه ترمی با داشتن پایان نامه تحت هدایت ناظر دانشکده به دانشجویان این امکان را می دهد تا دانش و مدارک کاملی را در زمینه مهندسی عمران کسب کنند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه پلی تکنیک ورشو می توانند مشکلات مربوط به طراحی را با درجه بالایی از پیچیدگی ها و پروژه های سرمایه گذاری با یک طبیعت منحصر به فرد، برطرف کنند.

کشور: لهستان
دانشگاه:
دانشگاه پلی تکنیک ورشو
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه با 19 دانشکده از جمله بزرگترین مؤسسات فنی در اروپای مرکزی - از جمله مهندسی ماشین سازی ماشین آلات ساختمانی ، الکترونیک و فناوری اطلاعات و مکاترونیک - است که، نزدیک به 35000 دانشجو و بیش از 2000 معلم دانشگاهی است و در سال 1826 تاسیس شده است. محبوب ترین رشته های تحصیلی در سال 2015 Geoinformatics ، کنترل خودکار و روبات ها و مهندسی زیست پزشکی بود. سه زمینه برتر تحصیلی برای کارفرمایان علوم کامپیوتر ، مدیریت و مدیریت بود. این دانشگاه قصد دارد با درک درستی از شرایط فعلی ، آینده را از نظر شرایط اقتصادی و فرهنگی پیش بینی کند و برای هر مشکلی که ممکن است پیش بیاید ، راه حلهای فن آوری ارائه دهد. برای این منظور ، تأکید جدی بر تحقیق ، اجتماع بین معلمان و دانش آموزان و آزادی دانشگاهی است. در سال 2015 ، این دانشگاه بیش از 500 پروژه تحقیقاتی ملی و بین المللی را با هدف درک دنیای سریع و در حال پیچیده انجام داده است.
رشته تحصیلی:
مهندسی عمران یک رشته مهندسی حرفه ای است که به طراحی ، ساخت و نگهداری از محیط فیزیکی و طبیعی ساخته شده از جمله جاده ها، پل ها، کانال ها، سدها، فرودگاه ها، سیستم های فاضلاب، خطوط لوله، اجزای سازه ساختمان ها می پردازد. مهندسی عمران به طور سنتی به تعدادی از رشته های فرعی تقسیم می شود. این رشته پس از مهندسی نظامی، قدیمی ترین رشته مهندسی محسوب می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ورشو
طول دوره: 1 سال و 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 5,626 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱