۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لهستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ورشو لهستان در رشته فیزیک

هدف برنامه فیزیک ارائه شده توسط دانشگاه ورشو شامل آموزش متخصصان در مطالعات تجربی و تفسیر پدیده های جسمی در نیمه هادی ها ، ساختارهای نیمه هادی و سایر سیستم های مبتنی بر ماده چگالش است. فارغ التحصیلان همچنین قادرند پایه های بدنی دستگاه های مبتنی بر این مواد را درک کنند. این مدارک تحصیلی برای استخدام در موسسات تحقیقاتی ، آزمایشگاه های تحقیق و توسعه ، مشاوران همکار ، شرکت های بیمه ، بانک ها و سایر موسسات مالی مناسب است.

کشور: لهستان
دانشگاه:
دانشگاه ورشو
رتبه: ‎260
دانشگاه ورشو در سال 1816 تاسیس گردیده است، بزرگ‌ترین دانشگاه لهستان است که در شهر ورشو قرار دارد. این دانشگاه حدود 37 رشته تحصیلی مختلف در 18 دانشکده و بیش از 100 تخصص در علوم انسانی، فنی و علوم طبیعی را ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
فیزیک
فیزیک علمی است که سعی در درک قوانین طبیعت و رابطه انرژی و ماده دارد. با این حال، بهتر است که فیزیک را به عنوان یک روش تفکر تعریف کنیم نه به عنوان یک حرفه. فیزیک تقریبا به همه مباحث می پردازد ، از ذرات زیر اتمی تا سیاه چاله ها و ساختار کلی جهان. فیزیکدانان با استفاده از فرمول های ریاضی سعی در توضیح تئوری های خود و پیش بینی های لازم دارند. قوانین فیزیک در زمینه هایی مانند مهندسی ، ارتباطات ، زیست شناسی و الکترونیک اعمال می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ورشو
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: February 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل نمره تافل: 75
حداقل نمره آیلتس: 5.5