۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لهستان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ماری کوری - اسکولدوسکا لهستان در رشته شیمی

فارغ التحصیلان این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد شیمی، دانش نظری و مهارت های عملی را کسب می کنند که به آنها این اجازه را می دهد تا مسائل حول شیمی و موانع علمی مرتبط با آن را از میان بردارند و همچنین توانایی ارائه نظرات و ایده های خود بر اساس اطلاعات محدود و ناکافی با ملاحظات اخلاقی و حقوقی، را کسب می کنند. 

کشور: لهستان
دانشگاه:
دانشگاه ماری کوری - اسکولدوسکا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ماری کوری - اسکولدوسکا در سال 1944 به افتخار ماری کوری تاسیس شد. به عنوان بزرگترین موسسه آموزش عالی در شرق لهستان با بیش از 21000 دانشجو (شامل 1600 دانشجوی بین المللی) و ارائه 80 رشته تحصیلی به زبانهای لهستانی و انگلیسی فعالیت می کند. چشم انداز و سیاست دانشگاه آماده سازی دانشجویان برای ورود مستقیم به بازار کار است.
رشته تحصیلی:
رشته شیمی علم بررسی مواد در اتم، مولکول و پیوندهاست که با شناخت ساختار و خواص آنها و نحوه تغییرات در صورت ترکیب با مواد دیگر است. شیمی علوم پایه برای ادامه در گرایش های بیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که شیمی صنایع بیشتر در صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، بهداشتی و آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی کاربرد دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لوبلین
هزینه ورودی: 22 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 4,657 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل نمره تافل: 87
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • گذراندن واحد های ریاضی، فیزیک و تخصصی شیمی
  • سوابق تحصیلی با ریزنمرات