۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در رومانی

بورسیه تحصیلی فوق لیسانس و لیسانس در رومانی

شهریه رایگان
اسکان رایگان (بسته به در دسترس بودن ، اقامت در سالن های دانشجویی ، با رعایت آیین نامه آموزش عالی و در حدود مبالغ موجود برای این منظور بصورت رایگان در سالن های اقامت دانشجویان ارائه می شود)
حمایت مالی - مبلغ ماهانه به نمایندگی از: معادل ارز رومانیایی 70.40 یورو در ماه ، برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (دوره اول) ، معادل آن به ارز رومانی 81.23 یورو در ماه ، برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (دوره های کارشناسی ارشد و تخصص) 2. چرخه ، معادل آن به ارزش رومانیایی 92.06 یورو در ماه ، برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی (مدرک دکترا) چرخه 3.

این موقوفات شامل مواد غذایی ، حمل و نقل بین المللی و محلی نمی شود. نامزدها باید آماده باشند تا شخصاً از سایر هزینه های اضافی حمایت کنند.
این جایزه را می توان در رومانی گرفت
شایستگی::
کشورهای واجد شرایط: شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا می توانند برای این بورسیه های دولت رومانی درخواست کنند.
شرایط ورود:
شهروندان خارجی که از تمام کشورهای جهان به جز کشورهای عضو اتحادیه اروپا آمده اند. شهروندان خارجی با منشأ رومانیایی و افراد متعلق به همسایگان تاریخی رومانی همسایه از برنامه های دیگر بهره مند می شوند.
متقاضی این فرصت نباید تابعیت رومانی را داشته باشد ، درخواست نکرده یا نوعی از حمایت در رومانی را بدست نیاورد ، یک شخص بدون تابعیت نیست که اقامت خود در قلمرو رومانی طبق قانون رسماً به رسمیت شناخته شود ، عضو دیپلماتیک نیست جسد معتبر بخارست یا عضو خانواده قشر دیپلماتیک معتبر در رومانی ، در همین دوره تحصیلی از بورسیه ای از کشور رومانی بهره مند نشده است.
متقاضی این فرصت باید مقالاتی را ارائه کند که توسط مؤسسات آموزشی معتبر / شناخته شده تحصیلی صادر شده ، نتایج خوبی در آموزش و پرورش داشته باشد ، به طور متوسط ​​به طور متوسط ​​سالهای تحصیل حداقل 7 (هفت) مربوط به سیستم نمره دهی در رومانی یا نمره "خوب" ، به عنوان مورد

کشور: رومانی
ظرفیت (نفر): 85
ددلاین: ددلاین ثبت نام: March 16, 2021
شرایط:
  • معدل حداقل 7 در سیستم نمره دهی رمانی (خوب)
  • مدرک زبان لازم است ولی حداقلی مشخص نشده است.