۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در روسیه

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مدرسه عالی اقتصاد روسیه در رشته مدیریت کسب و کار

این برنامه به دانشجویان می آموزد که چگونه تصمیمات منطقی و دقیق را در حوزه های مختلف تجارت بین المللی بگیرند.این دوره به طور خاص ، به گونه ای طراحی شده است که ترکیبی جالب از دو حوزه اصلی را شامل می شود: تجارت بین المللی و تجزیه تحلیل تجارت.

کشور: روسیه
دانشگاه:
مدرسه عالی اقتصاد
رتبه: ‎322
مدرسه عالی اقتصاد – بزرگترین دانشگاه اروپای شرقی در رشته های علوم اجتماعی و اقتصاد می باشد که در سال 1992 تاسیس و بیش از 40000 دانشجو دارد. در این دانشگاه اساتید مجرب از روسیه و سراسر دنیا مشغول به تدریس می باشند. محصیل و فارغ التحصیلان این دانشگاه موفق به کسب مقامات علمی معتبر از جمله جایزه جهانی نوبل و World Values Survey شده اند. دانشجویان در مدرسه عالی اقتصاد مسکو می توانند در رشته های مختلف و در مقاطع مختلف تحصیلی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد تا رشته های MBA و DBA تحصیل نمایند. مدرسه عالی اقتصاد این امکان را فراهم می کند که دانشجو از سال اول تحصیل در برنامه های علمی و تحقیقاتی در کنار اساتید فعالیت داشته باشد و در موفقیت های مختلف سهیم باشد.
رشته تحصیلی:
این رشته با هدف تربیت مدیران كارآمد طراحی شده و تقریباً كاربردی‌تر از رشته مدیریت می‌باشد، این افراد پس از فراگرفتن دانش مدیریت و کسب تجارب مدیریتی، نیروهای ارزنده‌ای خواهند شد كه می توانند با تركیب دانش تخصصی و مدیریتی خود و کار در زمینه‌های بالا نقش مهمی در بهبود مدیریت جامعه ایفا نمایند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سن پترزبورگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,958 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 700 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 240
شرایط:
  • مدارک تحصیلی ترجمه شده
  • شرکت در امتحانات می یا فوریه