۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در روسیه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دولتی لومونُسُـف مسکو روسیه در رشته کارشناسی ارشد اقتصاد و دارایی

این دوره برنامه شامل دو برنامه است:
تجزیه و تحلیل داده ها در تجارت. شما انتخاب های زیادی در دوره های عملی دارید و فرصت یادگیری از افرادی که هر روز کارهای موفقیت آمیز تجزیه و تحلیل داده ها را در محل کار خود انجام میدهند را به دست می آورید.
تجزیه و تحلیل داده ها در علم.شما می توانید به روشهای پیشرفته تجربی برای شناسایی روابط علت و معلولی که در تحقیقات دانشگاهی مدرن مورد تقاضا هستند ، تسلط یابید.

کشور: روسیه
دانشگاه:
رتبه: ‎84
دانشگاه لومونوسوف مسکو در سال 1755 و توسط Maikhal Lomonosoy تاسیس شد. امروزه موسسه آموزشی و تحقیقات عالی دانشگاه لومونوسوف مسکو یا MSU حدود 38000 دانشجو را در خود جای داده است. به طور متوسط حدود 39 دانشکده در MSU و جهت تحصیل مقطع کارشناسی وجود دارد که حدود 128 برنامه آموزشی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. برنامه های مرتبط با کارشناسی ارشد در 18 شاخه علمی و علوم انسانی و در 168 منطقه مختلف گسترش یافته است. بیش از 140 برنامه در دسترس برای یادگیری نیز وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته اقتصاد و دارایی
رشته اقتصاد به لحاظ علمی هدف اصلی بهینه سازی است. به زبان عامیانه هدف این است بتوانیم بیان کنیم که چه مقدار از منابعی را که در اختیار داریم صرف چه‌ کاری کنیم تا حداکثر منفعت را به دست آوریم. همانطور که از این تعریف برمی آید اقتصاد رشته ای کاربردی است بالأخص که در دنیای امروز بزرگ‌ترین درگیری، جدال بر سر منابع ازجمله آب، نفت، انرژی، زمین و .. است. فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی اقتصاد فارغ از گرایشی که در آن تحصیل کرده‌اند، از توانمندی‌های لازم برای تجزیه و تحلیل مسائل اقتصادی در زمینه‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، بازرگانی و خدمات در سطح کارشناسی بهره‌مند می‌گردند. وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت بازرگانی، وزارت راه و ترابری از جمله دستگاه‌هایی هستند که کارشناسان علوم اقتصادی در آنها به انجام فعالیت و کار مشغول هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مسکو
هزینه خدمات اضافی: 172 دلار
هزینه ورودی: 46 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 11,121 دلار
هزینه خانه: 2,000 دلار
ددلاین: شروع: July 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2022
حداقل نمره تافل: 87
حداقل نمره آیلتس: 5
شرایط:
  • ترجمه سوابق تحصیلی با ریزنمرات و معدل
  • قبولی آزمون ها برای اثبات مهارت در این رشته
  • شرکت در دوره آمادگی برای این رشته