x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کشور سنگاپور

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مدیریت سنگاپور در رشته مدیریت ارتباطات

در بازارهای رو به رشد آسیا و برجسته جهانی ، مدیران ارتباطات و مجموعه گسترده ای از مهارتهای مدیریتی را طلب می کنند. کارشناسی ارشد SMU در مدیریت ارتباطات (MCM) اولین و تنها مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ارتباطات در جنوب شرقی آسیا است. این برنامه درسی دانشجویان دانش آموزان را با اصول مدیریتی ، مدیریت ارتباطات و پیوند آن با استراتژی تجارت و همچنین تعامل ذی نفعان از طریق رسانه های سنتی و جدید آشنا می کند. تحصیل در این دانشگاه فرصت های عالی در خارج از کشور را در اختیار دانشجوبان قرار می دهد.

کشور: سنگاپور
دانشگاه:
دانشگاه مدیریت سنگاپور
رتبه: ‎511- 520
دانشگاه مدیریت سنگاپور (SMU) به دلیل تحقیقات در سطح جهانی و تدریس ممتاز در سطح بین المللی شناخته شده است. SMU در سال 2000 با هدف ، تولید تحقیقاتی برجسته با تأثیر جهانی و تولید رهبران مبتنی بر گسترده ، خلاق و کارآفرینی برای اقتصاد دانش بنیان تاسیس شده است. آموزش SMU به دلیل برخورد بسیار تعاملی ، مشارکتی و مبتنی بر پروژه برای یادگیری شناخته شده است که ، دارای بیش از 10،000 دانشجو برای برنامه های تحقیقاتی کارشناسی ، کارشناسی ارشد، است که از شش پردیس تشکیل شده است.
رشته تحصیلی:
مدیریت ارتباطات
مدیریت ارتباطات به مجموعه ای از ساز و کارهای برنامه‌ریزی، اجرا، پایش و ویرایش کلیه مسیرهای ارتباطی درون سازمانی و برون سازمانی اطلاق می‌شود. ابعاد مدیریت ارتباطات شامل تدوین سیاست‌های ارتباط سازمانی، طراحی خط مشی‌های ارتباطات داخلی و خارجی، همچنین مدیریت جریان اطلاعات از جمله ارتباطات در بستر اینترنت می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سنگاپور
طول دوره: 15 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 46,010 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: May 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 93
حداقل نمره آیلتس: 7
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱