x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کشور سنگاپور

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مدیریت سنگاپور در رشته ام بی ای

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

این دانشگاه در کلاس جهانی به دلیل کیفیت بالا در تدریس، مشهور است، یک تجربه یادگیری غنی تر را فراهم می کند. تعامل همسالان با یکدیگر در کالج دانشجویی و فرصت های برقراری ارتباط با رهبران مشاغل صنعت این امکان را به دانشجویان می دهد تا بتوانند تجربه های زیاد مرتبطی کسب کنند. این برنامه باعث شتابدهی محور اجرایی است. این برنامه تمام وقت می تواند در 12 ماه به پایان برسد. برنامه پاره وقت ما در شبهای هفته و منتخب آخر هفته برگزار می شود و می تواند در 18 ماه به پایان برسد.

کشور: سنگاپور
دانشگاه:
دانشگاه مدیریت سنگاپور
رتبه: ‎511- 520
دانشگاه مدیریت سنگاپور (SMU) به دلیل تحقیقات در سطح جهانی و تدریس ممتاز در سطح بین المللی شناخته شده است. SMU در سال 2000 با هدف ، تولید تحقیقاتی برجسته با تأثیر جهانی و تولید رهبران مبتنی بر گسترده ، خلاق و کارآفرینی برای اقتصاد دانش بنیان تاسیس شده است. آموزش SMU به دلیل برخورد بسیار تعاملی ، مشارکتی و مبتنی بر پروژه برای یادگیری شناخته شده است که ، دارای بیش از 10،000 دانشجو برای برنامه های تحقیقاتی کارشناسی ، کارشناسی ارشد، است که از شش پردیس تشکیل شده است.
رشته تحصیلی:
ام بی اِی
این رشته مبتنی بر مدیریت در کشور آمریکا ریشه دارد. در اوایل قرن بیستم به دلیل تقاضا های بسیار برای مدیریت بر مبنای علوم و نه تجربه، این رشته شکل گرفت که بیشتر در مقطع لیسانس و بالاتر تدریس می شود. مباحث اصلی MBA زمینه های مختلفی از مدیریت را شامل می شود. حسابداری، آمارهای کاربردی، منابع انسانی، ارتباطات تجاری، اخلاق تجاری، قانون تجارت، استراتژی تجارت، امور مالی، اقتصاد مدیریتی، کارآفرینی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تأمین و مدیریت عملیات به روشی که بیشترین اهمیت را برای تجزیه و تحلیل و استراتژی مدیریت داشته باشد و ... با تخصصی تر شدن بحث مدیریت در سال های اخیر، این رشته تقاضای بالایی پیدا کرده است. به قسمی که تعداد زیادی از کشور ها رو به تخصصی کردن سیستم های مدیریتی خود آورنده اند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سنگاپور
طول دوره: 15 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 44,940 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 30, 2020
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • داشتن مدرک GMAT
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱