x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کشور سنگاپور

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مدیریت سنگاپور در رشته مدیریت

ببینید چگونه می توانیم از اصول مدیریت منابع انسانی فراتر بروید تا توانایی های لازم را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید چالش هایی  که پیش روی شما قرار دارد روبه رو شوید 

کشور: سنگاپور
دانشگاه:
دانشگاه مدیریت سنگاپور
رتبه: ‎477
دانشگاه مدیریت سنگاپور در سال 2000 تأسیس شده و با وجود قدمت بسیار کم توانسته اعتبار و شهرت زیادی به دست آورد. این دانشگاه از دانشکده تشکیل شده که عبارتند از: دانشکده حسابداری، دانشکده تجارت لی کنگ چیان، دانشکده اقتصاد، دانشکده سیستم های اطلاعاتی، دانشکده حقوق و دانشکده علوم اجتماعی. 8803 دانشجو در حال حاضر مشغول تحصیل در Singapore Management University هستند که 2023 نفر آنها دانشجوی بین المللی هستند. پردیس شهری SMU یک مرکز تجاری مدرن است که در قلب مرکز شهر سنگاپور واقع شده و باعث ایجاد ارتباطات استراتژیک با تجارت ، دولت و جامعه گسترده تر می شود.
رشته تحصیلی:
مدیریت سرمایه انسانی (یا به اختصار سرمایه انسانی)، عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به‌طوری‌که این افراد و سازمان‌شان به توانمندی کاملی دست یابند، حتی زمانی که تغییر، نیاز به کسب مهارت‌های جدید، تقبل مسئولیت‌های جدید و شکل جدیدی از روابط را ملزم باشد. در واقع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی ، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود. به عبارتی دیگر مدیریت منابع انسانی تابعی در سازمان است که عملکرد کارکنان را در خدمت‌رسانی به اهداف استراتژیک کارفرما، به حد اعلا می ساند. مدیریت منابع انسانی به دنبال یافتن چگونگی مدیریت افراد در سازمان‌ها، با تمرکز بر سیاست‌ها و سیستم‌ها می‌باشد. واحدها و بخش‌های مدیریت منابع انسانی، خصوصاً مسئول عده‌ای از فعالیت‌ها، از جمله استخدام، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد و پاداش و جزا (برای مثال مدیریت سیستم حقوق و مزایا) می‌باشد. همچنین مدیریت منابع انسانی به روابط صنعتی توجه دارد، که همان تعادل در اعمال سازمانی با قوانین ناشی از بحث‌های بین کارکنان و مدیران و قوانین دولتی می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
هزینه خدمات اضافی: 353 دلار
هزینه ورودی: 76 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 31,750 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: August 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • مصاحبه بعد از پذیرش اولیه
  • GMAT/ GRE
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021