x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کشور سنگاپور

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مدیریت سنگاپور در رشته کار افرینی و نوآوری

من به عنوان یک دانشجوی این دوره فرصتی را  فراهم کرده است تا مهارت ها و دانش جدیدی را برای حرکت در محیط پیچیده کسب و کار امروز بدست بیاورید. ، این دوره همچنین یک سکوی مساعد برای مهارت های مختلف است .

کشور: سنگاپور
دانشگاه:
دانشگاه مدیریت سنگاپور
رتبه: ‎477
دانشگاه مدیریت سنگاپور در سال 2000 تأسیس شده و با وجود قدمت بسیار کم توانسته اعتبار و شهرت زیادی به دست آورد. این دانشگاه از دانشکده تشکیل شده که عبارتند از: دانشکده حسابداری، دانشکده تجارت لی کنگ چیان، دانشکده اقتصاد، دانشکده سیستم های اطلاعاتی، دانشکده حقوق و دانشکده علوم اجتماعی. 8803 دانشجو در حال حاضر مشغول تحصیل در Singapore Management University هستند که 2023 نفر آنها دانشجوی بین المللی هستند. پردیس شهری SMU یک مرکز تجاری مدرن است که در قلب مرکز شهر سنگاپور واقع شده و باعث ایجاد ارتباطات استراتژیک با تجارت ، دولت و جامعه گسترده تر می شود.
رشته تحصیلی:
کارآفرینی و نوآوری
به عنوان زیر رشته ای از طراحی محصول (Product Design) و رویکردی جدید که سعی در بهبود مشاغل با توجه به نوآوری های روزافزون در انواع کسب و کارهای کوچک، بزرگ و حتی بین المللی دارد. دانشجویان این رشته با فراگرفتن نحوه طراحی، مدیریت و گسترش دادن کسب و کارهای نوپا می توانند برای فعالیت در بازارکار آماده شوند.
زبان دوره: انگلیسی
هزینه خدمات اضافی: 353 دلار
هزینه ورودی: 76 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 31,750 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: August 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • مصاحبه بعد از پذیرش اولیه
  • GMAT/ GRE
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱