x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کشور سنگاپور

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه مدیریت سنگاپور در رشته حسابداری

توسعه توانایی های دانش آموزان برای انجام تحقیقات علمی در حسابداری از طریق روش تئوری سازی و پیشرفته  و  روش تحقیق در این رشته خواهد بود .

کشور: سنگاپور
دانشگاه:
دانشگاه مدیریت سنگاپور
رتبه: ‎477
دانشگاه مدیریت سنگاپور در سال 2000 تأسیس شده و با وجود قدمت بسیار کم توانسته اعتبار و شهرت زیادی به دست آورد. این دانشگاه از دانشکده تشکیل شده که عبارتند از: دانشکده حسابداری، دانشکده تجارت لی کنگ چیان، دانشکده اقتصاد، دانشکده سیستم های اطلاعاتی، دانشکده حقوق و دانشکده علوم اجتماعی. 8803 دانشجو در حال حاضر مشغول تحصیل در Singapore Management University هستند که 2023 نفر آنها دانشجوی بین المللی هستند. پردیس شهری SMU یک مرکز تجاری مدرن است که در قلب مرکز شهر سنگاپور واقع شده و باعث ایجاد ارتباطات استراتژیک با تجارت ، دولت و جامعه گسترده تر می شود.
رشته تحصیلی:
حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد. تا افراد ذی‌نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون‌سازمانی مثل بانک‌ها، مجامع عمومی سازمان ها ی مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.
زبان دوره: انگلیسی
ظرفیت (نفر): 15
هزینه خدمات اضافی: 353 دلار
هزینه ورودی: 76 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 63,441 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: August 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • مصاحبه بعد از پذیرش اولیه
  • GMAT/ GRE
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021