۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسلوونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه لیوبلیانا در رشته مهندسی متالوژی و مواد

برنامه کارشناسی ارشد متالورژی و مواد به منظور آموزش متخصصان با دانش و مهارت های عمیق و متمرکز در زمینه تخصصی مواد و علوم متالوژی طراحی شده است. در طی دوره مطالعه ، دانش آموزان اصول سنتی تحقیقات مادی را که جدیدترین یافته ها به روز شده اند ، به دست می آورند. هدف اصلی این برنامه ، صلاحیت متخصصان برای اشتغال در مؤسسات تحقیقاتی در زمینه های علوم طبیعی و مهندسی ، در درجه اول در توسعه ، ساخت و استفاده از مواد کاربردی استاندارد و مدرن و همچنین در خدمات اداری و یا ادامه شغل خود در موسسات دانشگاهی است.

کشور: اسلوونی
دانشگاه:
دانشگاه لیوبلیانا
رتبه: ‎591-600
دانشگاه لیوبلیانا قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه اسلوونی است.این دانشگاه در شهر لیوبلیانا، پایتخت کشور اسلوونی در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده است . دارای بهترین رتبه جهانی در میان دانشگاه‌های این کشور است. این دانشگاه که در شهر لیوبلیانا پایتخت کشور اسلوونی قرار دارد با دارا بودن 23 دانشکده و بیش از ۶۳ هزار دانشجوی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی یکی از بزرگترین دانشگاه‌های اروپا به شمار می‌رود.
رشته تحصیلی:
علم و مهندسی مواد شاخه ای از علوم است که بطور گسترده در زمینه مواد مختلف مهندسی مانند فلزات، سرامیک ها، مواد الکترونیکی و بیومتریال ها فعالیت می کند. در این رشته ارتباط بین ساختار مواد، روش ساخت آن ها ، خواص آنها و عملکرد مواد مورد بررسی قرار می‌گیرد. مهندسی مواد و متالورژی در گذشته در دو زمینه مجزای سرامیک و متالورژی تقسیم ‌بندی می شد؛ اما اکنون شامل طیف وسیعی از مواد مانند: فلزات، سرامیک‌ها، پلیمرها، نیمه هادی‌ها، مواد مغناطیسی، مواد فوتونیک و مواد بایولوژیکی می شود.
زبان دوره: انگلیسی - اسلونیایی
منطقه: لوبلیانا
مبلغ دقیق شهریه: 4,539 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: May 29, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120