x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آفریقای جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ویتواترزند، ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی در رشته دانش مالی

دانشجویانی که موفق به اخذ مدرک دانشگاهی (امور مالی) یا افتخارات در امور مالی شده اند می توانند به عنوان مدیر ارشد اجرایی ، مدیر ارشد سرمایه گذاری ، مدیران مالی ، مدیران ریسک مالی ، کارگزاران بورس ، مشاوران مالی ، تحلیلگران سرمایه گذاری ، بانکداران سرمایه گذاری ، بانکداران بازرگانی در مشاغل دولتی یا خصوصی مشغول به کار شوند.

دانشگاه:
دانشگاه ویتواترزند، ژوهانسبورگ
رتبه: ‎194
دانشگاه ویتواترزند، ژوهانسبورگ ، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در آفریقای جنوبی است که در مناطق شمالی مرکز ژوهانسبورگ واقع شده است. در سال 1896 به عنوان مدرسه معادن آفریقای جنوبی در کیمبرلی تأسیس شد ، این سومین دانشگاه قدیمی آفریقای جنوبی است که در حال فعالیت است. در این دانشگاه از سال 2018 تعداد 40259 دانشجو ثبت نام کرده است که از این تعداد تقریباً 20 درصد در پردیس و در 17 محل اقامت دانشگاه زندگی می کنند.
رشته تحصیلی:
دانش مالی، علم مالی یا مالیه ، شاخه‌ای از فعالیت‌های تجاری است، که راه‌اندازی بنگاه، بازاریابی و مدیریت پول و وجه نقد، در انواع حساب‌های سرمایه، ابزارها و بازارها را در بر می‌گیرد و با هدف انجام معاملات دارایی، دیون مالی و ریسک ایجاد شده‌اند. دانش مالی توسط سیستم پیچیده‌ای از روابط قدرت، در ساختارهای اقتصادی و سیاسی، در بازارهای جهانی، کنترل و ساختاربندی می‌شود. این فعالیت‌ها به شکل روزافزونی تمرکز تکنیکی و مؤسساتی روی اندازه‌گیری و پوشش روابط ریسک-بازده‌ای را که روی ارزش سهام دار اثر می‌گذارد، پوشش می‌دهند. شبکه‌های مالی اغلب امکان مذاکره، بازاریابی و دادوستد در محصولات و خدمات مالی را برای مشتریان، فراهم سازند. عملکرد مالی کارایی و سود آوری سرمایه‌گذاری، ضمانت ادعای وام گیرندگان و احتمال اینکه ابزارهای مشتقه مالی چقدر می‌توانند سرمایه گذاران را در مقابل ریسک‌های بازار مصون بدارند، می‌سنجد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ژوهانسبورگ
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 10 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,795 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 900 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: April 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱