۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چانگ آنگ کره جنوبی در رشته طراحی

دانشکده طراحی مطالعه و اکتشاف طراحی بصری ، طراحی صنعتی ، طراحی مد و مسکن و طراحی داخلی را ارائه می دهد. این دانشگاه یک مرکز خلاقیت است که به دانش آموزان آموزش می دهد تا با آموختن مهارتهای متنوع و لازم برای مفهوم سازی و اجرای تفکر خلاق ، جایگاه خود را به عنوان رهبر در دنیای روزافزون امروز پیدا کنند. برنامه درسی این دانشگاه کلاسهای استودیویی را که در یادگیری تجربی با زمینه های زیبایی شناسی تأکید می کند ، ادغام می کند. تابع. تاریخ ، اخلاق. و فناوری هایی که توانایی های خلاقانه حل مسئله را در دانش آموزان پرورش می دهد. این دانشگاه همچنین برنامه هایی را برای دانش آموزان ارائه می دهد که خود را در صنایع غوطه ور سازند تا روش مدیریت صنایع و عملکردهای حرفه ای را درک کنند.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چانگ آنگ
رتبه: ‎412
دانشگاه چانگ آنگ (همچنین با نام CAU؛ دانشگاه مرکزی) نیز یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. CAU به عنوان یک مهدکودک اداره کلیساها در سال 1918 ، به یک مدرسه برای معلمان زن مهدکودک تبدیل شد و در سال 1922 و در سال 1953 به مقام دانشگاه اعطا شد. این دانشگاه ادعا می کند سال 2018 میلادی صدمین سالگرد آن است. این دانشگاه 33،600 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 5 هزار و 200 فارغ التحصیل ، 700 استاد و 500 نفر دیگر برای تدریس پاره وقت دارد. CAU اولین کسی در کره جنوبی است که دوره هایی را در زمینه داروسازی ، مدیریت تجارت ، مدیریت عمومی ، ارتباط جمعی ، تبلیغات و روابط عمومی ، برنامه ریزی شهری و املاک و مستغلات ، مهندسی سیستم انرژی ، جامعه شناسی ، روانشناسی در پردیس سئول ارائه می دهد. برنامه ریزی شهری و مهندسی سیستم املاک و مستغلات و نیروگاه ها از سال 2014 به تازگی تأسیس شده اند. در پردیس دوم ، پردیس انسونگ رشته های بزرگی مانند خلاق نوشتن ، عکاسی ، و مطالعات درام و فیلم وجود دارد و در داروسازی ، رسانه و فعالیت دارد. همچنین یک مرکز اصلی به نام برنامه ریزی شهری و منطقه ای در پردیس دوم وجود دارد.
رشته تحصیلی:
طراحی به دانش ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی یا واقعی گفته می‌شود. طراحی در معنای تخصصی، مفاهیم و کاربردهای متنوعی را دربر می‌گیرد، از این رو مانند واژهٔ هنر با یک تعریف مشخص نمی‌توان تمام جنبه‌های آن را بیان کرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هوکسوک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 20, 2021
حداقل نمره تافل: 71
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15