۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چانگ آنگ کره جنوبی در رشته پزشکی

دانشگاه چانگ آنگ دارای 5 مفهوم تفصیلی از استعدادهای مبتنی بر فلسفه عدالت و حقیقت برای پرورش استعدادهای با پالایش و دانش حرفه ای برای مشارکت در جامعه ملی و با چشم انداز کمک به رونق کشور و بشر (افراد مستقل با فرهنگ ، افراد متخصص ، افراد خلاق آزمایشی ، افراد عملی خدمت ، و افراد با ذکاوت آزاد) است. بر این اساس ، دانشکده پزشکی 3 هدف مفصل در مورد استعدادها را با هدف نهایی آموزشی "پرورش پرسنل پزشکی هارمونی" ایجاد می کند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چانگ آنگ
رتبه: ‎412
دانشگاه چانگ آنگ (همچنین با نام CAU؛ دانشگاه مرکزی) نیز یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. CAU به عنوان یک مهدکودک اداره کلیساها در سال 1918 ، به یک مدرسه برای معلمان زن مهدکودک تبدیل شد و در سال 1922 و در سال 1953 به مقام دانشگاه اعطا شد. این دانشگاه ادعا می کند سال 2018 میلادی صدمین سالگرد آن است. این دانشگاه 33،600 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 5 هزار و 200 فارغ التحصیل ، 700 استاد و 500 نفر دیگر برای تدریس پاره وقت دارد. CAU اولین کسی در کره جنوبی است که دوره هایی را در زمینه داروسازی ، مدیریت تجارت ، مدیریت عمومی ، ارتباط جمعی ، تبلیغات و روابط عمومی ، برنامه ریزی شهری و املاک و مستغلات ، مهندسی سیستم انرژی ، جامعه شناسی ، روانشناسی در پردیس سئول ارائه می دهد. برنامه ریزی شهری و مهندسی سیستم املاک و مستغلات و نیروگاه ها از سال 2014 به تازگی تأسیس شده اند. در پردیس دوم ، پردیس انسونگ رشته های بزرگی مانند خلاق نوشتن ، عکاسی ، و مطالعات درام و فیلم وجود دارد و در داروسازی ، رسانه و فعالیت دارد. همچنین یک مرکز اصلی به نام برنامه ریزی شهری و منطقه ای در پردیس دوم وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هوکسوک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 20, 2021
حداقل نمره تافل: 71
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15