۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چانگ آنگ کره جنوبی در رشته موسیقی

دانشکده موسیقی از چهار بخش تشکیل شده است: ارکستر ، صدا ، آهنگسازی. و پیانو دانشجویان با اعضای هیئت علمی اختصاصی و با استعداد ما همکاری نزدیکی خواهند داشت و فرصت های مختلف عملکردی دارند. دانشجویان از یک برنامه درسی متنوع و چالش برانگیز که شامل دوره های تخصصی در حوزه انتخابی آنها است ، بهره مند می شوند. دانش آموزان در کلاس های رسیتال شرکت می کنند و دوره های تخصصی در آموزش گوش و برنامه های هارمونیک را برای توسعه مهارت های عملکردی خود می گذرانند. آنها همچنین قادر خواهند بود تا با فارغ التحصیلان و مجریان استاد تعامل برقرار کنند تا به آنها در توسعه درک زیبایی شناختی و انتقادی از معنای عملکرد با کیفیت کمک کنند.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چانگ آنگ
رتبه: ‎412
دانشگاه چانگ آنگ (همچنین با نام CAU؛ دانشگاه مرکزی) نیز یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. CAU به عنوان یک مهدکودک اداره کلیساها در سال 1918 ، به یک مدرسه برای معلمان زن مهدکودک تبدیل شد و در سال 1922 و در سال 1953 به مقام دانشگاه اعطا شد. این دانشگاه ادعا می کند سال 2018 میلادی صدمین سالگرد آن است. این دانشگاه 33،600 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 5 هزار و 200 فارغ التحصیل ، 700 استاد و 500 نفر دیگر برای تدریس پاره وقت دارد. CAU اولین کسی در کره جنوبی است که دوره هایی را در زمینه داروسازی ، مدیریت تجارت ، مدیریت عمومی ، ارتباط جمعی ، تبلیغات و روابط عمومی ، برنامه ریزی شهری و املاک و مستغلات ، مهندسی سیستم انرژی ، جامعه شناسی ، روانشناسی در پردیس سئول ارائه می دهد. برنامه ریزی شهری و مهندسی سیستم املاک و مستغلات و نیروگاه ها از سال 2014 به تازگی تأسیس شده اند. در پردیس دوم ، پردیس انسونگ رشته های بزرگی مانند خلاق نوشتن ، عکاسی ، و مطالعات درام و فیلم وجود دارد و در داروسازی ، رسانه و فعالیت دارد. همچنین یک مرکز اصلی به نام برنامه ریزی شهری و منطقه ای در پردیس دوم وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته موسیقی
این رشته مطالعات پیشرفته در زمینه کاربردی و تخصصی (معمولاً عملکرد در آواز خواندن یا نوازندگی، اجرای آهنگ) و تاریخ موسیقی ، تئوری موسیقی یا آموزش موسیقی است. پس از دریافت مدرک تحصیلی این رشته بعد از یک تا دو سال، دانش آموختگان می توانند با توجه به حوزه تخصصی خود در زمینه ی خوانندگی یا آهنگ سازی فعالیت یا تدریس کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هوکسوک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 20, 2021
حداقل نمره تافل: 71
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15