۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چانگ آنگ کره جنوبی در رشته پرستاری

هدف دوره پرستاری تولید فارغ التحصیلان متخصص با توانایی پرستاری کامل است. این بخش با میزبانی تعدادی سمینار دانشگاهی و ارتقاء تبادل دانشگاهی با جوامع ، بیمارستان ها و صنعت پزشکی در توسعه علم پرستاری سهیم بوده است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چانگ آنگ
رتبه: ‎412
دانشگاه چانگ آنگ (همچنین با نام CAU؛ دانشگاه مرکزی) نیز یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. CAU به عنوان یک مهدکودک اداره کلیساها در سال 1918 ، به یک مدرسه برای معلمان زن مهدکودک تبدیل شد و در سال 1922 و در سال 1953 به مقام دانشگاه اعطا شد. این دانشگاه ادعا می کند سال 2018 میلادی صدمین سالگرد آن است. این دانشگاه 33،600 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 5 هزار و 200 فارغ التحصیل ، 700 استاد و 500 نفر دیگر برای تدریس پاره وقت دارد. CAU اولین کسی در کره جنوبی است که دوره هایی را در زمینه داروسازی ، مدیریت تجارت ، مدیریت عمومی ، ارتباط جمعی ، تبلیغات و روابط عمومی ، برنامه ریزی شهری و املاک و مستغلات ، مهندسی سیستم انرژی ، جامعه شناسی ، روانشناسی در پردیس سئول ارائه می دهد. برنامه ریزی شهری و مهندسی سیستم املاک و مستغلات و نیروگاه ها از سال 2014 به تازگی تأسیس شده اند. در پردیس دوم ، پردیس انسونگ رشته های بزرگی مانند خلاق نوشتن ، عکاسی ، و مطالعات درام و فیلم وجود دارد و در داروسازی ، رسانه و فعالیت دارد. همچنین یک مرکز اصلی به نام برنامه ریزی شهری و منطقه ای در پردیس دوم وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: کره‌ای - انگلیسی
منطقه: هوکسوک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 20, 2021
حداقل نمره تافل: 71
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15
شرایط تمدید:
  • شرکت در مصاحبه پذیرش
  • ارائه مدرک زبان کره در سطح TOPIK 4 یا شرکت در دوره مقدماتی