۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چانگ آنگ کره جنوبی در رشته داروسازی

دانشکده داروسازی با فلسفه آموزشی خود با عنوان "عدالت و حقیقت" حقیقت را جستجو می کند و آموزش داروسازی را بر اساس روحیه خلاقانه ارائه می دهد. دانش آموزان مدرسه تئوری ها و شیوه های بالینی را در این دوره یاد می گیرند تا دانش اساسی خود را بکار گیرند و توسعه دهند. هدف این مدرسه تولید متخصصان با توان تولید داروهای باکیفیت و پیشرو در صنعت داروسازی است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چانگ آنگ
رتبه: ‎412
دانشگاه چانگ آنگ (همچنین با نام CAU؛ دانشگاه مرکزی) نیز یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. CAU به عنوان یک مهدکودک اداره کلیساها در سال 1918 ، به یک مدرسه برای معلمان زن مهدکودک تبدیل شد و در سال 1922 و در سال 1953 به مقام دانشگاه اعطا شد. این دانشگاه ادعا می کند سال 2018 میلادی صدمین سالگرد آن است. این دانشگاه 33،600 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 5 هزار و 200 فارغ التحصیل ، 700 استاد و 500 نفر دیگر برای تدریس پاره وقت دارد. CAU اولین کسی در کره جنوبی است که دوره هایی را در زمینه داروسازی ، مدیریت تجارت ، مدیریت عمومی ، ارتباط جمعی ، تبلیغات و روابط عمومی ، برنامه ریزی شهری و املاک و مستغلات ، مهندسی سیستم انرژی ، جامعه شناسی ، روانشناسی در پردیس سئول ارائه می دهد. برنامه ریزی شهری و مهندسی سیستم املاک و مستغلات و نیروگاه ها از سال 2014 به تازگی تأسیس شده اند. در پردیس دوم ، پردیس انسونگ رشته های بزرگی مانند خلاق نوشتن ، عکاسی ، و مطالعات درام و فیلم وجود دارد و در داروسازی ، رسانه و فعالیت دارد. همچنین یک مرکز اصلی به نام برنامه ریزی شهری و منطقه ای در پردیس دوم وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته داروسازی
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هوکسوک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل نمره تافل: 71
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15
شرایط تمدید:
  • ارائه مدرک زبان کره ای TOPIK با حداقل سطح 4