x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چوسان کره جنوبی در رشته هنر

این بخش با هدف پرورش نخبگان حرفه ای با دانش مرسوم ، مد روز ، شخصیت های خوب و توانایی دستیابی به جهانی سازی دانشگاهی از طریق ایجاد تئوریک برنامه های اصلی که از یک برنامه کارشناسی می آموزند و درگیر تحقیقات در هنر بی نظیر و سنتی کره است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چوسان
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چوسان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی کره جنوبی است. پردیس آن در کلان شهر گوانجو ، در جنوب غربی کره جنوبی واقع شده است. این دانشگاه حدود 33000 دانشجو ثبت نام می کنند. دوره های کارشناسی ارشد از طریق 16 کالج این دانشگاه ارائه می شود: آموزش عمومی ، علوم انسانی ، علوم طبیعی ، حقوق ، علوم اجتماعی ، تجارت ، مهندسی ، الکترونیک و مهندسی اطلاعات ، آموزش ، مطالعات خارجی ، تربیت بدنی ، هنر و طراحی ، پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و علوم طبیعی پزشکی. دوره های تحصیلات تکمیلی ، که بیشتر این مناطق را شامل می شود ، از طریق بخش های مختلف دانشکده تحصیلات تکمیلی ارائه می شود. دانشگاه چوسون توسط انجمن بنیانگذاران کالج چوسان تأسیس شد. این انجمن در می 1946 تشکیل شد و اعضای آن را به سرعت در کل استانهای چونگچونگ ، ژولا و ججو به دست آورد. براساس وب سایت مدرسه ، "عضویت تا پایان سال 1947 به بیش از 72،000 رسید." کلاس های اول این مدرسه ، که پس از آن به نام آکادمی عصر کوانگجو خوانده می شد ، در 29 سپتامبر 1946 برگزار شد. این دانشگاه به زودی پس از آن به آکادمی چوسان تغییر نام یافت و در سال 1948 به یک کالج تبدیل شد. این دانشگاه در آغاز سال تحصیلی 1953 ، به دانشگاه تبدیل شد. در آن زمان مدرسه تحصیلات تکمیلی نیز تأسیس شد.
رشته تحصیلی:
در تعریف بسیار ساده و پایه‌ای، هنر بیانی مستند از جانب موجودی درک‌کننده و ذی‌شعور از طریق یا روی یک محیط واسط در دسترس است که هرکسی می‌تواند آن را ببیند، بشنود یا تجربه‌اش کند. اما خود فعل تولید یک بیان می‌تواند به هنری معین یا هنر در معنای عام آن، اشاره داشته باشد. هنر فعالیتی جهانی است که دربردارنده طیف وسیعی از رشته‌ها و عبارت‌هایی است که وضع شده‌اند تا شکل‌های مختلفش را توصیف کنند. نمونه‌های از این اصطلاحات عبارتند از: هنرهای زیبا، علوم مقدماتی،هنرهای تجسمی، هنرهای تزئینی، هنرهای کاربردی، طراحی، صنعت‌گری و هنرهای نمایشی.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: گوانگجو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,000 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 28, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱