x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چوسان کره جنوبی در رشته مهندسی مکانیک

این بخش با هدف پرورش روشنفکران حرفه ای در فن آوری ماشین آلات پیشرو است که می توانند براساس آرمانهای بنیادی و آموزشی دانشگاه چوسان در توسعه ملت و تمدن بشری ما سهیم باشند. این بخش نخبگان با استعداد را با توانایی طراحی بر اساس دانش تخصصی در مهندسی مکانیک ، روحیه تعاونی و توانایی تطبیقی پرورش می دهد. ما به دانشجویان کمک می کنیم تا روند بین المللی را بطور عینی تجزیه و تحلیل کنند تا دید مناسبی از آنها داشته باشند.

 

 

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چوسان
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چوسان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی کره جنوبی است. پردیس آن در کلان شهر گوانجو ، در جنوب غربی کره جنوبی واقع شده است. این دانشگاه حدود 33000 دانشجو ثبت نام می کنند. دوره های کارشناسی ارشد از طریق 16 کالج این دانشگاه ارائه می شود: آموزش عمومی ، علوم انسانی ، علوم طبیعی ، حقوق ، علوم اجتماعی ، تجارت ، مهندسی ، الکترونیک و مهندسی اطلاعات ، آموزش ، مطالعات خارجی ، تربیت بدنی ، هنر و طراحی ، پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و علوم طبیعی پزشکی. دوره های تحصیلات تکمیلی ، که بیشتر این مناطق را شامل می شود ، از طریق بخش های مختلف دانشکده تحصیلات تکمیلی ارائه می شود. دانشگاه چوسون توسط انجمن بنیانگذاران کالج چوسان تأسیس شد. این انجمن در می 1946 تشکیل شد و اعضای آن را به سرعت در کل استانهای چونگچونگ ، ژولا و ججو به دست آورد. براساس وب سایت مدرسه ، "عضویت تا پایان سال 1947 به بیش از 72،000 رسید." کلاس های اول این مدرسه ، که پس از آن به نام آکادمی عصر کوانگجو خوانده می شد ، در 29 سپتامبر 1946 برگزار شد. این دانشگاه به زودی پس از آن به آکادمی چوسان تغییر نام یافت و در سال 1948 به یک کالج تبدیل شد. این دانشگاه در آغاز سال تحصیلی 1953 ، به دانشگاه تبدیل شد. در آن زمان مدرسه تحصیلات تکمیلی نیز تأسیس شد.
رشته تحصیلی:
در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.هندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: گوانگجو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,000 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 28, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱