۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چوسان کره جنوبی در رشته تربیت بدنی

این بخش به دانشجویان کمک می کند تا دانش خود را برای داشتن قدرت بدنی و داشتن مهارت های علمی که پایه و اساس یک زندگی سالم و شاد برای انسان ها برای پرورش منابع انسانی است که بتوانند آنچه را که می آموزند در آموزش واقعی به کار گیرند ، به دست آورند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه چوسان
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چوسان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی کره جنوبی است. پردیس آن در کلان شهر گوانجو ، در جنوب غربی کره جنوبی واقع شده است. این دانشگاه حدود 33000 دانشجو ثبت نام می کنند. دوره های کارشناسی ارشد از طریق 16 کالج این دانشگاه ارائه می شود: آموزش عمومی ، علوم انسانی ، علوم طبیعی ، حقوق ، علوم اجتماعی ، تجارت ، مهندسی ، الکترونیک و مهندسی اطلاعات ، آموزش ، مطالعات خارجی ، تربیت بدنی ، هنر و طراحی ، پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و علوم طبیعی پزشکی. دوره های تحصیلات تکمیلی ، که بیشتر این مناطق را شامل می شود ، از طریق بخش های مختلف دانشکده تحصیلات تکمیلی ارائه می شود. دانشگاه چوسون توسط انجمن بنیانگذاران کالج چوسان تأسیس شد. این انجمن در می 1946 تشکیل شد و اعضای آن را به سرعت در کل استانهای چونگچونگ ، ژولا و ججو به دست آورد. براساس وب سایت مدرسه ، "عضویت تا پایان سال 1947 به بیش از 72،000 رسید." کلاس های اول این مدرسه ، که پس از آن به نام آکادمی عصر کوانگجو خوانده می شد ، در 29 سپتامبر 1946 برگزار شد. این دانشگاه به زودی پس از آن به آکادمی چوسان تغییر نام یافت و در سال 1948 به یک کالج تبدیل شد. این دانشگاه در آغاز سال تحصیلی 1953 ، به دانشگاه تبدیل شد. در آن زمان مدرسه تحصیلات تکمیلی نیز تأسیس شد.
رشته تحصیلی:
رشته تربیت بدنی
تربیت بدنی رشته میان رشته‌ای می‌باشد که از علوم مختلف برای تقویت و تربیت جسم و روان انسان استفاده می‌کند. این رشته از یک سو مشتمل بر یکسری رشته‌های پایهٔ پزشکی می‌باشد تا جایی که فارغ‌التحصیل آن تا حد یک پزشک یار با جسم انسان آشنا می‌شود و از سوی دیگر بخشی از دروس این رشته شامل علوم تربیتی است تا دانشجوی این رشته با تنش و واکنش انسانها آشنا شود و بتواند به عنوان یک مربی با ورزشکاران یا دانش آموزان به درستی برخورد کند؛ و بالاخره یک بعد این رشته شامل علوم ورزشی می‌شود یعنی دانشجو، علوم ورزشی را به صورت علمی و عملی آموزش می‌بیند تا بتواند در رشته‌های مختلف ورزشی مهارت داشته باشد و همچنین توانایی تحقیق در علوم ورزشی را به دست بیاورد.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: گوانگجو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,000 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 28, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6