۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دائگو کره جنوبی در رشته اقتصاد

این برنامه از طريق تحليل جامع و مقايسه انواع زمينه هاي مديريت ، دانش گسترده اي از نظريه اقتصادي در اختيار دانشجويان قرار دهد همچنین آموزش متخصصان اقتصادی خلاق مجهز به تخصص لازم برای اجرای تصمیمات سیاسی در بازارهای رقابتی امروزی و آموزش متخصصان اقتصادی که آمادگی خود را برای بهبود و به کارگیری تئوری اقتصادی برای تقویت اقتصاد ملی دارند را در بر دارد.
برای ورود به این دانشگاه نیاز به گذراندن آزمون ورودی یا آزمون TOPIK دارید.
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دائگو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه دائگو یک دانشگاه خصوصی در کره جنوبی است. محوطه دانشگاه آن در فاصله کوتاهی از خارج دائگو ، در شهر گیونگسان ، در استان گیونگسان شمالی واقع شده است. این مدرسه در حال حاضر شامل 13 دانشکده از کالج علوم انسانی تا کالج توانبخشی است. در حال حاضر سقف ثبت نام 20،000 نفر است و بیش از 780 استاد در آن مشغول به کار هستند. ارائه خدمات مدرن دانشگاه دائگو که به طور سنتی روی کار اجتماعی متمرکز شده است ، عمده ترین رشته های تحصیلی را پوشش می دهد. دانشکده های کارشناسی ارشد شامل رشته های علوم انسانی ، حقوق ، مدیریت عمومی ، اقتصاد و مدیریت تجارت ، علوم اجتماعی ، علوم طبیعی ، مهندسی ، مهندسی اطلاعات و ارتباطات ، منابع طبیعی ، هنر و طراحی ، آموزش و علوم توانبخشی و علوم سلامتمی باشد.
رشته تحصیلی:
رشته اقتصاد
شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتاب‌های پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: داگودا
طول دوره: 2سال
مبلغ دقیق شهریه: 99,156 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 3, 2022