x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دائگو کره جنوبی در رشته حسابداری

حسابداری برای مدیریت مؤثر شرکتهای تجاری مهم و اساسی است و یک مؤلفه اصلی در عملکرد صحیح سیستم بازار آزاد یا سیستم بازار سرمایه است. بسیاری از فرصت های شغلی پاداش در حسابداری و حرفه های مرتبط از جمله حسابرسی ، تجزیه و تحلیل مالی ، بانکداری سرمایه گذاری ، امور مالی شرکت ، بانکداری و مالیات وجود دارد. بازخورد دانشجویان ، فارغ التحصیلان و استخدام کنندگان نشان می دهد که فرصت های شغلی بی شماری برای دانشجویانی وجود دارد که در "حسابداری" عمده یا دوبرابر هستند.
برای ورود به این دانشگاه نیاز به گذراندن آزمون ورودی یا آزمون TOPIK دارید.
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دائگو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه دائگو یک دانشگاه خصوصی در کره جنوبی است. محوطه دانشگاه آن در فاصله کوتاهی از خارج دائگو ، در شهر گیونگسان ، در استان گیونگسان شمالی واقع شده است. این مدرسه در حال حاضر شامل 13 دانشکده از کالج علوم انسانی تا کالج توانبخشی است. در حال حاضر سقف ثبت نام 20،000 نفر است و بیش از 780 استاد در آن مشغول به کار هستند. ارائه خدمات مدرن دانشگاه دائگو که به طور سنتی روی کار اجتماعی متمرکز شده است ، عمده ترین رشته های تحصیلی را پوشش می دهد. دانشکده های کارشناسی ارشد شامل رشته های علوم انسانی ، حقوق ، مدیریت عمومی ، اقتصاد و مدیریت تجارت ، علوم اجتماعی ، علوم طبیعی ، مهندسی ، مهندسی اطلاعات و ارتباطات ، منابع طبیعی ، هنر و طراحی ، آموزش و علوم توانبخشی و علوم سلامتمی باشد.
رشته تحصیلی:
حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد. تا افراد ذی‌نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون‌سازمانی مثل بانک‌ها، مجامع عمومی سازمان ها ی مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: داگودا
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 99,156 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 3, 2021
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱