x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دائگو کره جنوبی در رشته باغبانی علمی

گروه باغبانی دانشگاه دائگو برای آموزش نسل بعدی متخصصانی که در طیف گسترده ای از محصولات باغبانی از جمله محصولات گیاهی ، سبزیجات ، میوه ، گل و گیاهان زینتی استفاده می کنند ، تحقیق ، آموزش و گسترش را ارائه می دهد. با توجه به رشد اقتصادی و بهبود استانداردهای زندگی ، فعالیت اقتصادی باغبانی در حال افزایش است و با افزایش و تغییر خواسته های سهامداران کشاورزی از جمله کشاورزان و مصرف کنندگان همراه است. بنابراین ، اساتید و دانشجویان این بخش به ارتقاء کیفیت و تولید محصولات زراعی باغبانی به نفع کشاورزان و مصرف کنندگان اختصاص می دهند.
برای ورود به این دانشگاه نیاز به گذراندن آزمون ورودی یا آزمون TOPIK دارید.
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دائگو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه دائگو یک دانشگاه خصوصی در کره جنوبی است. محوطه دانشگاه آن در فاصله کوتاهی از خارج دائگو ، در شهر گیونگسان ، در استان گیونگسان شمالی واقع شده است. این مدرسه در حال حاضر شامل 13 دانشکده از کالج علوم انسانی تا کالج توانبخشی است. در حال حاضر سقف ثبت نام 20،000 نفر است و بیش از 780 استاد در آن مشغول به کار هستند. ارائه خدمات مدرن دانشگاه دائگو که به طور سنتی روی کار اجتماعی متمرکز شده است ، عمده ترین رشته های تحصیلی را پوشش می دهد. دانشکده های کارشناسی ارشد شامل رشته های علوم انسانی ، حقوق ، مدیریت عمومی ، اقتصاد و مدیریت تجارت ، علوم اجتماعی ، علوم طبیعی ، مهندسی ، مهندسی اطلاعات و ارتباطات ، منابع طبیعی ، هنر و طراحی ، آموزش و علوم توانبخشی و علوم سلامتمی باشد.
رشته تحصیلی:
باغبانی علمی
شاخه‌ای از کشاورزی است که با هنر، علم، تکنولوژی و تجارت پرورش سبزی و گیاه در باغ سروکار دارد، و شامل کاشت گیاهان دارویی، میوه، سبزیجات، مغزدانه‌ها، دانه‌ها، علف‌ها، جوانه‌ها، قارچ‌ها، جلبک، گل‌ها، جلبک‌های دریایی، و محصولات غیرغذایی مانند علف و درختان و گیاهان معطر است. باغبانی علمی همچنین به حفاظت گیاهان، ترمیم چشم‌انداز، طراحی باغ و چشم‌انداز، ساخت‌وساز، تعمیر و نگهداری و درختکاری هم می‌پردازد. در مقایسه با علم کشاورزی، باغبانی شامل تولید گیاهان زراعی و دامداری نمی‌شود.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: داگودا
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 99,156 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 3, 2021
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱