۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دائگو کره جنوبی در رشته مدیریت گردشگری

دپارتمان مدیریت جهانگردی که در سال 1981 تأسیس شد ، قدیمی ترین توسعه گردشگری در منطقه دائگو / گئونگبوک است.
از سال 1981 با تشکیل دپارتمان مدیریت گردشگری ، بخش مدیریت گردشگری به عنوان یکی از برترین برنامه های مهمانداری و گردشگری شناخته شده است.
این برنامه یک پایه آموزشی گسترده را با دوره های مشخصی طراحی کرده است که برای جلب منافع شغلی در مدیریت هتل و گردشگری طراحی شده است.
این برنامه به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های نظری ، مدیریتی ، فنی و تجربی مورد نیاز خود را بدست آورند تا نسل بعدی رهبران این حوزه شوند.

برای ورود به این دانشگاه نیاز به گذراندن آزمون ورودی یا آزمون TOPIK دارید.
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دائگو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه دائگو یک دانشگاه خصوصی در کره جنوبی است. محوطه دانشگاه آن در فاصله کوتاهی از خارج دائگو ، در شهر گیونگسان ، در استان گیونگسان شمالی واقع شده است. این مدرسه در حال حاضر شامل 13 دانشکده از کالج علوم انسانی تا کالج توانبخشی است. در حال حاضر سقف ثبت نام 20،000 نفر است و بیش از 780 استاد در آن مشغول به کار هستند. ارائه خدمات مدرن دانشگاه دائگو که به طور سنتی روی کار اجتماعی متمرکز شده است ، عمده ترین رشته های تحصیلی را پوشش می دهد. دانشکده های کارشناسی ارشد شامل رشته های علوم انسانی ، حقوق ، مدیریت عمومی ، اقتصاد و مدیریت تجارت ، علوم اجتماعی ، علوم طبیعی ، مهندسی ، مهندسی اطلاعات و ارتباطات ، منابع طبیعی ، هنر و طراحی ، آموزش و علوم توانبخشی و علوم سلامتمی باشد.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت گردشگری
مدیریت گردشگری، نوعی مدیریت است که شامل برنامه ریزی سفر و گردشگری می باشد، و از رویکردهای میان رشته ای از جمله، جامعه شناسی، فرهنگ، اقتصاد، روانشناسی، بازاریابی و... استفاده می کند.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: داگودا
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 99,156 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 3, 2022