x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دخترانه اوها کره جنوبی در رشته طراحی و هنر

این کالج با هدف پرورش حرفه ای های خلاق و موفق در زمینه هنر و طراحی است. برای این منظور ، برنامه درسی این دانشگاه از طریق برنامه های ساختاری و تخصصی ، آموزش کاملی درباره اصول هنر و طراحی ارائه می دهد. همچنین تلاش بر این است با آموزش آنها در محیطی پر تحرک و پیشرفته ، به هنرمندانی که از روشهای بین رشته ای و دیدگاههای جامع آگاهی دارند ، آموزش دهد.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دخترانه اوها
رتبه: ‎52
دانشگاه دخترانه اوها یک دانشگاه خصوصی برای زنان در سئول است که در سال 1886 توسط ماری اف که نخستین دانشگاه در کره جنوبی است، تاسیس شد. این دانشگاه در حال حاضر بزرگترین موسسه ی آموزشی زنان در جهان و یکی از معتبرترین دانشگاه های کره جنوبی است. مدرسه شروع به ارائه دوره های دانشگاهی در سال 1910 و دوره های حرفه ای برای زنان در سال 1925 کرد. بخش دبیرستان ، که اکنون به عنوان دبیرستان دخترانه اوها شناخته می شود (نباید با دبیرستان دانشگاهی دخترانه اوها مدرسه علمیه ، مدرسه نمایشی دانشگاه اشتباه گرفته شود). در سال 1958 از بخش کالج جدا شد و هم اکنون در جونگ گو ، سئول واقع شده است.
رشته تحصیلی:
هنر و طراحی
طراحی به دانش ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی یا واقعی گفته می‌شود. طراحی در معنای تخصصی، مفاهیم و کاربردهای متنوعی را دربر می‌گیرد، از این رو مانند واژهٔ هنر با یک تعریف مشخص نمی‌توان تمام جنبه‌های آن را بیان کرد. هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرایندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند. همچنین می‌توان گفت هنر توان و مهارت خلق زیبایی است. از مهم‌ترین رشته‌های هنری می‌توان به هنرهای تجسمی (نقاشی، طراحی، تندیس‌گری، عکاسی و چاپ)، هنرهای نمایشی (تئاتر و رقص)، موسیقی، ادبیات (شعر، داستان)، سینما و معماری اشاره کرد.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: اوها یودای گیل
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱