x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دخترانه اوها کره جنوبی در رشته مدیریت کسب و کار

دانشکده مدیریت تجارت قصد دارد دانش آموزان خلاق و فرهیخته پرورش دهد. این دانشگاه سخنرانی های اصلی ارائه می دهذ که برای هر دوره اصلی و همچنین رشته ها و برنامه های بین رشته ای بین بخش های مدیریت بازرگانی و سایر رشته ها بسیار تخصصی است. دوره های آموزشی ساختار یافته و پرسنل تخصصی این امکان را به دانشجویان می دهد تا در سطح جهانی رقابت کنند و در مشاغل آینده خود موفق شوند. این دوره ها شامل معرفی مدیریت پیشرفته ، کلاسهای گسترده زبان انگلیسی و همچنین برنامه هایی با هماهنگی مراکز خدمات شغلی می باشد.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دخترانه اوها
رتبه: ‎52
دانشگاه دخترانه اوها یک دانشگاه خصوصی برای زنان در سئول است که در سال 1886 توسط ماری اف که نخستین دانشگاه در کره جنوبی است، تاسیس شد. این دانشگاه در حال حاضر بزرگترین موسسه ی آموزشی زنان در جهان و یکی از معتبرترین دانشگاه های کره جنوبی است. مدرسه شروع به ارائه دوره های دانشگاهی در سال 1910 و دوره های حرفه ای برای زنان در سال 1925 کرد. بخش دبیرستان ، که اکنون به عنوان دبیرستان دخترانه اوها شناخته می شود (نباید با دبیرستان دانشگاهی دخترانه اوها مدرسه علمیه ، مدرسه نمایشی دانشگاه اشتباه گرفته شود). در سال 1958 از بخش کالج جدا شد و هم اکنون در جونگ گو ، سئول واقع شده است.
رشته تحصیلی:
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: اوها یودای گیل
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱