x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دخترانه اوها کره جنوبی در رشته علوم اجتماعی

دانشکده علوم اجتماعی در سال 1996 به عنوان یک دانشکده مستقل ، با هشت رشته و یک بخش در نتیجه بازسازی دانشگاه ایجاد شد. در طی این فرآیند ، رشته های علوم اجتماعی از کالج علوم انسانی و کالج حقوق و علوم سیاسی گرد هم آمدند.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه دخترانه اوها
رتبه: ‎52
دانشگاه دخترانه اوها یک دانشگاه خصوصی برای زنان در سئول است که در سال 1886 توسط ماری اف که نخستین دانشگاه در کره جنوبی است، تاسیس شد. این دانشگاه در حال حاضر بزرگترین موسسه ی آموزشی زنان در جهان و یکی از معتبرترین دانشگاه های کره جنوبی است. مدرسه شروع به ارائه دوره های دانشگاهی در سال 1910 و دوره های حرفه ای برای زنان در سال 1925 کرد. بخش دبیرستان ، که اکنون به عنوان دبیرستان دخترانه اوها شناخته می شود (نباید با دبیرستان دانشگاهی دخترانه اوها مدرسه علمیه ، مدرسه نمایشی دانشگاه اشتباه گرفته شود). در سال 1958 از بخش کالج جدا شد و هم اکنون در جونگ گو ، سئول واقع شده است.
رشته تحصیلی:
علوم اجتماعی، دسته‌ای از تخصص‌های آکادمیک است، که مرتبط است با اجتماع و روابط بین افراد آن در جامعه. علوم اجتماعی به عنوان یک کل، شاخه‌های متعددی دارد. علوم اجتماعی شاخه ای از مطالعات انسانی است که موجودات انسانی را از جنبه‌های مختلف مورد مطالعه قرار می‌دهد. علوم اجتماعی شامل این موارد شده ولی به آن‌ها محدود نمی‌شود: انسان‌شناسی، باستان‌شناسی، مطالعات ارتباطات، اقتصاد، تاریخ، موسیقی‌شناسی، جغرافی انسان، حقوق، زبان‌شناسی، علوم سیاسی، روان‌شناسی، سلامت عمومی و جامعه‌شناسی. جامعه‌شناسی به عنوان علم عمومی جامعه تعریف شده‌است. همچنین، برخی اوقات از این عبارت هنگامی که صحبت در مورد جامعه‌شناسی بوده، استفاده شده‌است. اصطلاح «علوم اجتماعی» در ابتدا در قرن نوزدهم ایجاد گشت. دانشمندان اثبات گرا، از روش‌هایی مشابه با روش‌های علوم طبیعی به عنوان ابزارهایی برای فهم جامعه استفاده کرده‌اند، لذا آن‌ها علم را به معنای دقیق مدرن خود تعریف می‌کنند. در مقایسه، دانشمندان تفسیر گرای علوم اجتماعی ممکن است از جامعه‌شناسی انتقادی یا تفسیر نمادین استفاده کنند تا این که بخواهند به‌طور تجربی، نظریات ابطال پذیر بسازند و بدین طریق با علم در معنای وسیع ترش رفتار کرده‌اند. در دنیای مدرن آکادمیک، محققان اغلب گزیده عمل می‌کنند، یعنی از چندین روش استفاده می‌کنند (به عنوان مثال تحقیقات کمی و کیفی را با هم ترکیب می‌کنند). عبارت «تحقیق اجتماعی» نیز تا ماهیت مستقلی برای خود پیدا کرده‌است، چرا که متخصصان از تخصص‌های مختلف در اهداف و روش‌های آن با هم اشتراک دارند.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: اوها یودای گیل
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱