x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک کره جنوبی در رشته مترجمی زبان

این دوره مفاهیم اساسی را معرفی می کند که برای درک سیستماتیک تفسیر و ترجمه مورد نیاز است و فرصت های عملی را فراهم می کند که دانش آموزان را قادر می سازد مهارت های تفسیر و ترجمه اساسی را توسعه دهند. در نیمه دوم دوره ، روندها و پیش بینی های بازارهای ترجمه و ترجمه داخلی و خارج از کشور ارائه می شود ، همچنین مهارت ها ، توانایی ها و اخلاق شغلی مترجمان نیز ارائه می شود.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک
رتبه: ‎392
دانشگاه مطالعات خارجی هنکوک یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در سئول ، جمهوری کره مستقر است. این دانشگاه در سال 1954 برای ارتقاء آموزش زبان های خارجی در کره پس از جنگ تاسیس شد. این دانشگاه در سئول و یونگین واقع شده است. این دانشگاه دارای 60 بخش است و 53 دوره زبان مختلف را ارائه می دهد. نام دانشگاه از رومانیایی کلمه کره ای Hankuk به معنی کره گرفته شده است. این دانشگاه به ویژه در زمینه زبان های خارجی و علوم اجتماعی یکی از بهترین موسسات آموزش عالی عالی کره جنوبی محسوب می شود. اخیراً ، HUFS در رتبه بندی دانشگاههای جهانی QS در سال 2020 با موضوع زبانشناسی ، رتبه چهارم زبان و ادبیات انگلیسی ، رتبه چهارم زبانهای مدرن و رتبه ششم رشته هنر و علوم انسانی در کره مقام سوم را کسب کرد. این دانشگاه دارای دانشکده فارغ التحصیل تفسیر و ترجمه است.
رشته تحصیلی:
ترجمه
صنعت و هنر ترجمه یا برگردان کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل‌یابی و بازسازی آن‌ها در زبانی دیگر (زبان مقصد) را بر عهده می‌گیرد. مترجمان کم‌تجربه در این فنّ ظریف، ممکن است بر این باور باشند که در زبان و ترجمه، درست همانند علمی دقیق، می‌توان هر واژه و مفهومی را هم به‌طور دقیق تعریف و درک کرد، و هم آن‌ها را به شیوه‌ای شفاف با پیوندهای متقابل و کاملاً ثابت، از دو حوزهٔ زبانی متفاوت به هم اتصال داد. هر چند چنین برخوردی ممکن‌است در مورد زبان‌های برنامه‌نویسی رایانه‌ای و زبان‌های ماشینی دیگر (همچون هوش مصنوعی) تا اندازه‌ای میسّر باشد، در خصوص زبان‌های طبیعی انسانی دور از واقعیّت و امکان است. بیشتر این پیچیدگی‌ها به طبیعت و نقش بی‌همانند زبان در تمامی تجربه‌ها و فرایندهای حیات انسانی چه در سطوح فردی و شخصیتی، و چه در ترازهای اجتماعی و فرهنگی بازمی‌گردد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ایمون دونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,400 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱