x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک کره جنوبی در رشته زبانشناسی انگلیسی

تئوری های علمی لازم برای تدریس دوره های انگلیسی در مدارس از دیدگاه زبانشناسی انگلیسی با تجزیه و تحلیل مضامین مختلف مربوط به آموزش و یادگیری دوره های انگلیسی ، زبان ، جامعه و فرهنگ تدریس می شود.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک
رتبه: ‎392
دانشگاه مطالعات خارجی هنکوک یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در سئول ، جمهوری کره مستقر است. این دانشگاه در سال 1954 برای ارتقاء آموزش زبان های خارجی در کره پس از جنگ تاسیس شد. این دانشگاه در سئول و یونگین واقع شده است. این دانشگاه دارای 60 بخش است و 53 دوره زبان مختلف را ارائه می دهد. نام دانشگاه از رومانیایی کلمه کره ای Hankuk به معنی کره گرفته شده است. این دانشگاه به ویژه در زمینه زبان های خارجی و علوم اجتماعی یکی از بهترین موسسات آموزش عالی عالی کره جنوبی محسوب می شود. اخیراً ، HUFS در رتبه بندی دانشگاههای جهانی QS در سال 2020 با موضوع زبانشناسی ، رتبه چهارم زبان و ادبیات انگلیسی ، رتبه چهارم زبانهای مدرن و رتبه ششم رشته هنر و علوم انسانی در کره مقام سوم را کسب کرد. این دانشگاه دارای دانشکده فارغ التحصیل تفسیر و ترجمه است.
رشته تحصیلی:
زبانشناسی انگلیسی
زبان‌شناسی علمی است که به مطالعه و بررسی روشمند زبان می‌پردازد. در واقع، زبان‌شناسی می‌کوشد تا به پرسش‌هایی بنیادین همچون «زبان چیست؟»، «زبان چگونه عمل می‌کند و از چه ساخت‌هایی تشکیل شده‌است؟»، «انسان‌ها چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند؟»، «زبان آدمی با سامانه ارتباطی دیگر جانوران چه تفاوتی دارد؟»، «کودک چگونه سخن گفتن می‌آموزد؟»، «زبان بشر چگونه تکامل یافته‌است؟»، «زبان‌ها چه قرابتی با یکدیگر دارند؟»، «ویژگی‌های مشترک زبان‌های جهان کدامند؟»، «انسان چگونه می‌نویسد و از چه راهی زبان نانوشتاری را واکاوی (تحلیل) می‌کند؟»، «چرا زبان‌ها دگرگون می‌شوند؟» و … پاسخ گوید.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ایمون دونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,400 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱