۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک کره جنوبی در رشته ادبیات انگلیسی

این دوره به بررسی نویسندگان و آثار اصلی هر دوره از دوره پوریتانی تا دوران مدرن می پردازد تا دانش آموزان را در معرض گرایش های ادبی و عقیدتی هر دوره قرار دهد. این ادبیات ، تخیل و فرهنگ آمریکایی را در مباحث مرتبط می سازد تا درک عمومی و کاملی از تاریخ و فرهنگ آمریکا ایجاد کند و دستاوردهای اساسی دوره های تمرکز را برآورده سازد.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک
رتبه: ‎392
دانشگاه مطالعات خارجی هنکوک یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در سئول ، جمهوری کره مستقر است. این دانشگاه در سال 1954 برای ارتقاء آموزش زبان های خارجی در کره پس از جنگ تاسیس شد. این دانشگاه در سئول و یونگین واقع شده است. این دانشگاه دارای 60 بخش است و 53 دوره زبان مختلف را ارائه می دهد. نام دانشگاه از رومانیایی کلمه کره ای Hankuk به معنی کره گرفته شده است. این دانشگاه به ویژه در زمینه زبان های خارجی و علوم اجتماعی یکی از بهترین موسسات آموزش عالی عالی کره جنوبی محسوب می شود. اخیراً ، HUFS در رتبه بندی دانشگاههای جهانی QS در سال 2020 با موضوع زبانشناسی ، رتبه چهارم زبان و ادبیات انگلیسی ، رتبه چهارم زبانهای مدرن و رتبه ششم رشته هنر و علوم انسانی در کره مقام سوم را کسب کرد. این دانشگاه دارای دانشکده فارغ التحصیل تفسیر و ترجمه است.
رشته تحصیلی:
عمده ادبیات شامل خواندن و تحلیل آثار ادبی بزرگ است. در این رشته شما در مورد متون و درک اهمیت تاریخی ، فرهنگی و ادبی آنها بحث و مطالعه میکنید. شما به عنوان یک متخصص در زمینه ادبیات انگلیسی ، مسئولیت درک و توضیح تأثیر متون از جمله شعر ، داستان کوتاه و رمان را بر عهده خواهید گرفت.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ایمون دونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,400 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6