x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه هونیک کره جنوبی در رشته ی معماری و طراحی شهری

دانشکده کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری در سال 1981 برای پرداختن به جوانب اجتماعی و روانشناختی محیط شهری و تولید طراحان به خوبی در زمینه های تنوع فرهنگی و هنری ، دانش عملی و پیشرفت های فناوری تاسیس شد. این مدرسه هفت برنامه اصلی در معماری ، طراحی داخلی ، توسعه املاک و مستغلات ، شهرسازی و مهندسی عمران ارائه می دهد. برنامه های آموزشی برای تأمین نیازهای دانشجویان و دست اندرکاران علاقمند به ادامه تحصیل در حرفه خود تهیه شده است. طراحی شهری بر روی برنامه ریزی شهری و منطقه ای متمرکز است ، در حالی که معماری و طراحی داخلی بر برنامه ریزی و طراحی تأکید دارند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه هونیک
رتبه: ‎+1000
دانشگاه هونیک ، که به عنوان بهترین رقابت معماری و هنر مدرسه با دانشگاه ملی سئول در کره جنوبی در نظر گرفته می شود ، توسط یک فعال استقلال در سال 1946 تاسیس شد. این دانشگاه در منطقه ماپوگو در مرکز سئول کره جنوبی با دومین دانشگاه در Sejong واقع شده است. دانشگاه هونیک یکی از محبوب ترین لیسانس های معماری و طراحی در کره جنوبی را دارد. اما دانشگاه همچنین طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. از سال 2007 ، این دانشگاه 140000 دانشجوی مقطع کارشناسی و 2600 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد داشت و مدرسه کارشناسی شامل کالج هنرهای زیبا ، کالج آموزش ، کالج مهندسی ، کالج هنرهای لیبرال ، دانشکده معماری ، دانشکده حقوق و ... می باشد. دانشکده کارشناسی ارشد برنامه های مبتنی بر پژوهش و عملی را در زمینه های جامع شامل هنرهای لیبرال ، مهندسی ، هنرهای زیبا و طراحی ، آموزش ، اقتصاد ، هنرهای نمایشی ، شهرسازی ، معماری ، فیلم و عکاسی ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
طراحی شهری فرایندی است که به شکل‌دهی فیزیکی بافت‌های مختلف شهری و روستایی منجر می‌شود و با رویکرد ساختارگرایی به ایجاد اماکن متعدد می‌پردازد و طراحی ساختمان‌ها، فضاها و چشم‌اندازها را در برمی گیرد و نهایتاً جریانی را به راه می‌اندازد که به عمران و آبادی شهری کمک می‌کند.برخلاف معماری که فقط بر روی ساختمان‌ها به صورت انفرادی تمرکز می‌کند، طراحی شهری با مجموعه ساختمان‌ها، زیرساخت، خیابان‌ها، مناطق عمومی، محله‌ها و مناطق، و تمام شهر سر و کار دارد، که هدف آن ساخت محیطی عادلانه، زیبا، کارا، و پایدار است.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: ووزان
مبلغ دقیق شهریه: 9,500 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱