x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه هونیک کره جنوبی در رشته ی آموزش

دانشکده آموزش و پرورش فارغ التحصیل 15 برنامه اصلی در مدیریت آموزشی ، برنامه درسی و آموزش ، روانشناسی آموزشی ، روانشناسی مشاوره ، آموزش هنر ، آموزش تجاری ، آموزش ریاضیات ، آموزش زبان کره ای ، آموزش تاریخ ، آموزش زبان انگلیسی ، آموزش رایانه ، آموزش ابتدایی انگلیسی ، آموزش مداوم و آموزش کلاسیک چینی هدف اصلی آموزش کارشناسان اداری و آموزشی در زمینه آموزش است
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه هونیک
رتبه: ‎+1000
دانشگاه هونیک ، که به عنوان بهترین رقابت معماری و هنر مدرسه با دانشگاه ملی سئول در کره جنوبی در نظر گرفته می شود ، توسط یک فعال استقلال در سال 1946 تاسیس شد. این دانشگاه در منطقه ماپوگو در مرکز سئول کره جنوبی با دومین دانشگاه در Sejong واقع شده است. دانشگاه هونیک یکی از محبوب ترین لیسانس های معماری و طراحی در کره جنوبی را دارد. اما دانشگاه همچنین طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. از سال 2007 ، این دانشگاه 140000 دانشجوی مقطع کارشناسی و 2600 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد داشت و مدرسه کارشناسی شامل کالج هنرهای زیبا ، کالج آموزش ، کالج مهندسی ، کالج هنرهای لیبرال ، دانشکده معماری ، دانشکده حقوق و ... می باشد. دانشکده کارشناسی ارشد برنامه های مبتنی بر پژوهش و عملی را در زمینه های جامع شامل هنرهای لیبرال ، مهندسی ، هنرهای زیبا و طراحی ، آموزش ، اقتصاد ، هنرهای نمایشی ، شهرسازی ، معماری ، فیلم و عکاسی ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
آموزش
آموزش فرآیند تسهیل یادگیری یا کسب دانش ، مهارت ها ، ارزش ها ، اعتقادات و عادات است. روشهای آموزشی شامل تدریس ، آموزش ، داستان پردازی ، بحث و تحقیق کارگردانی است. آموزش اغلب با راهنمایی مربیان صورت می گیرد ، اما فراگیران نیز می توانند خود را آموزش دهند. آموزش می تواند در تنظیمات رسمی یا غیر رسمی صورت بگیرد و هر تجربه ای که تأثیر سازنده ای در طرز فکر ، احساس و یا اقدامات ممکن برای آموزش در نظر گرفته شود. متدولوژی تدریس را تعلیم و تربیت می گویند. آموزش رسمی معمولاً به طور رسمی به مرحله هایی از قبیل مهد کودک ، دبستان ، دبیرستان و سپس کالج ، دانشگاه یا کارآموزی تقسیم می شود. برخی از دولتها و سازمان ملل متحد حق آموزش را به رسمیت شناخته اند. در بیشتر مناطق ، آموزش تا سن خاصی اجباری است. جنبشی برای اصلاح آموزش و به ویژه برای آموزش مبتنی بر شواهد وجود دارد.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: ووزان
مبلغ دقیق شهریه: 9,500 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱