۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه هونیک کره جنوبی در رشته ی هنر های زیبا

دانشکده تحصیلات تکمیلی هنرهای زیبا برنامه های اصلی را در زمینه نقاشی شرقی ، نقاشی ، چاپ ، مجسمه سازی و برنامه ریزی هنری ارائه می دهد. دانش آموزان فرصتی برای شرکت در چندین فعالیت هنری فراهم می کنند. دانش آموزان می توانند طیف گسترده ای از مهارتهای فنی را توسعه دهند ، دنیای هنرهای زیبا و هنرهای تجسمی معاصر را کشف کنند و نظریه ها و شیوه های معاصر مورد نیاز برای برنامه ریزی نمایشگاه ها و مدیریت را بدست آورند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه هونیک
رتبه: ‎+1000
دانشگاه هونیک ، که به عنوان بهترین رقابت معماری و هنر مدرسه با دانشگاه ملی سئول در کره جنوبی در نظر گرفته می شود ، توسط یک فعال استقلال در سال 1946 تاسیس شد. این دانشگاه در منطقه ماپوگو در مرکز سئول کره جنوبی با دومین دانشگاه در Sejong واقع شده است. دانشگاه هونیک یکی از محبوب ترین لیسانس های معماری و طراحی در کره جنوبی را دارد. اما دانشگاه همچنین طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. از سال 2007 ، این دانشگاه 140000 دانشجوی مقطع کارشناسی و 2600 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد داشت و مدرسه کارشناسی شامل کالج هنرهای زیبا ، کالج آموزش ، کالج مهندسی ، کالج هنرهای لیبرال ، دانشکده معماری ، دانشکده حقوق و ... می باشد. دانشکده کارشناسی ارشد برنامه های مبتنی بر پژوهش و عملی را در زمینه های جامع شامل هنرهای لیبرال ، مهندسی ، هنرهای زیبا و طراحی ، آموزش ، اقتصاد ، هنرهای نمایشی ، شهرسازی ، معماری ، فیلم و عکاسی ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
رشته هنرهای زیبا
هنرهای زیبا شامل نقاشی، تصویرسازی، خوشنویسی، عکاسی، تندیس‌گری (مجسمه‌سازی)، تئاتر (نمایش)، سینما، معماری، موسیقی، هنرهای مفهومی میشود. شما با یادگیری هنرهای زیبا در تمامی این مقوله ها به صورت تخصصی ورود کرده و تمامی این مباحث را به طور تخصصی مطالعه می کنید.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: ووزان
مبلغ دقیق شهریه: 9,500 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021