۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کانکوک کره جنوبی در رشته جغرافیا

مباحث اصلی مطالعه جغرافیا ویژگی های منطقه ای است که در اثر تعامل بین تمدن بشری و طبیعت ایجاد می شود. به عبارت دیگر ، جغرافیا یک مطالعه جامع و بنیادی از رویکردهای علمی و جغرافیایی به جغرافیای طبیعی و تمدن بشری به عنوان زمینه ای است که به بررسی مناطقی از زندگی انسان می پردازد.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کانکوک
رتبه: ‎544
دانشگاه کانکوک یکی از دانشگاه های خصوصی پیشرو است که در سئول و چونگجو واقع شده است. پردیس سئول در قسمت جنوب شرقی سئول ، در نزدیکی رودخانه هان واقع شده است و با ایستگاه مترو به همین نام می باشد. پردیس سئول دارای 11 دانشکده کارشناسی و 13 مدرسه تحصیلات تکمیلی است ، در حالی که پردیس گلوکال در چانگ جو از چهار کالج کارشناسی و چهار مدرسه تشکیل شده است. از سال 2018 ، 29.600 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ثبت نام کردند که بیش از 3000 دانشکده و کارمند دارد.
رشته تحصیلی:
رشته جغرافیا
این رشته شامل بررسی و تحلیل پدیده های انسانی و طبیعی، مطالعات منطقه ای و مطالعات انسان درباره ی زمین و رابطه او با زمین می باشد. جغرافیای نوین نظم و انضباطی فراگیر است که در اولویت به دنبال درک زمین و همه ی پیچیدگی‌های انسان و طبیعت بوده و تنها منحصر به پدیده ها و جایشان نیست، بلکه در مورد آن که چگونه تغییر کرده و خواهند کرد نیز می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: نونگدونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5