۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کانکوک کره جنوبی در رشته ریاضیات

ریاضیات ، زبان علم ، مهمترین ابزار برای درک قوانین طبیعت است. در دوره های اخیر ، ریاضیات به طور چشمگیری در علوم مختلفی از جمله علوم طبیعی ، مهندسی ، اقتصاد و پزشکی نقش داشته است. در پاسخ به این امر ، دانشگاه كونكوك (KU) قصد دارد تا منابع انسانی شایسته ریاضی را پرورش دهد كه می تواند بسیاری از مشكلات پیچیده جامعه مدرن امروزی را با تقویت خلاقیت ریاضی و روشهای متفکرانه برطرف كند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کانکوک
رتبه: ‎544
دانشگاه کانکوک یکی از دانشگاه های خصوصی پیشرو است که در سئول و چونگجو واقع شده است. پردیس سئول در قسمت جنوب شرقی سئول ، در نزدیکی رودخانه هان واقع شده است و با ایستگاه مترو به همین نام می باشد. پردیس سئول دارای 11 دانشکده کارشناسی و 13 مدرسه تحصیلات تکمیلی است ، در حالی که پردیس گلوکال در چانگ جو از چهار کالج کارشناسی و چهار مدرسه تشکیل شده است. از سال 2018 ، 29.600 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ثبت نام کردند که بیش از 3000 دانشکده و کارمند دارد.
رشته تحصیلی:
رشته ریاضیات
ریاضیات به مطالعه مباحثی چون کمیت (نظریه اعداد)، ساختار (جبر)، فضا (هندسه)، و تغییرات (آنالیز ریاضی) می‌پردازد. در حقیقت تعریفی جهان شمول که همه بر سر آن توافق داشته باشند برای ریاضیات وجود ندارد. ریاضیدانان به دنبال الگوهایی هستند که بتوان از آن‌ها استفاده کرده و حدس‌های جدیدی را فرموله کرد؛ آن‌ها درستی یا غلطی حدس‌ها را توسط اثبات ریاضیاتی نشان می‌دهند. هرگاه ساختارهای ریاضی مدل‌های خوبی از پدیده‌های جهان واقعی باشند، استدلال ریاضی می‌تواند بینش یا پیشبینی‌هایی برای طبعیت ارائه کند. علم ریاضیات با استفاده از تجرید و منطق از مفاهیمی چون شمردن، محاسبه و اندازه‌گیری و مطالعهٔ نظام مند اشکال و حرکات اشیاء فیزیکی به‌وجود آمد. ریاضیات کاربردی از زمانی که انسان نوشتن را آموخت، به عنوان فعالیتی بشری وجود داشته‌است. تحقیقات مورد نیاز برای حل مسائل ریاضی ممکن است سال‌ها یا حتی قرن‌ها به درازا بینجامد.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: نونگدونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5