۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کانکوک کره جنوبی در رشته نرم افزار

دپارتمان نرم افزار در دانشگاه كونكوك در سال 2001 به منظور آموزش مهندسان اينترنتي و چندرسانه اي كه جامعه دانش و اطلاعات را در قرن بيست و يكم رهبري مي كنند ، تأسيس شد. این بخش دوره های تئوری و همچنین دوره های آزمایشی را به دانشجویان ارائه می دهد تا دنیای هوشمند و همه گیر را به عنوان واقعیتی پر از اعتماد به نفس و امید در آینده نزدیک ایجاد کند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کانکوک
رتبه: ‎544
دانشگاه کانکوک یکی از دانشگاه های خصوصی پیشرو است که در سئول و چونگجو واقع شده است. پردیس سئول در قسمت جنوب شرقی سئول ، در نزدیکی رودخانه هان واقع شده است و با ایستگاه مترو به همین نام می باشد. پردیس سئول دارای 11 دانشکده کارشناسی و 13 مدرسه تحصیلات تکمیلی است ، در حالی که پردیس گلوکال در چانگ جو از چهار کالج کارشناسی و چهار مدرسه تشکیل شده است. از سال 2018 ، 29.600 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ثبت نام کردند که بیش از 3000 دانشکده و کارمند دارد.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی نرم افزار
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: نونگدونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5