۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کنیانگ کره جنوبی در رشته مشاوره

دانشکده مشاوره تحصیلات تکمیلی در سال 2011 برای پرورش حرفه ای در امر مشاوره از طریق آموزش تئوری های روانشناختی که باعث تقویت درک ذهن و آموزش عملی می شود ، تأسیس شد. این مدرسه آموزش كیفیت را برای كسانی كه مشغول به تحصیل مشاوره بوده اند و هم اكنون در این زمینه مشغول به كار هستند فراهم می كند و می خواهد تخصص حرفه ای را توسعه دهد ، كسانی كه قصد ورود به حوزه مشاوره حرفه ای را دارند و كسانی كه در مدرسه یا یك تسهیلات بهزیستی مشغول به كار هستند قادر به مشاوره خواهند بود.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کنیانگ
رتبه: ‎150
دانشگاه کنیانگ، واقع در نونسان کره جنوبی ، در سال 1991 تاسیس شد. دانشگاه کنیانگ دارای پردیس هایی در نونسان و دائجئون است. پردیس نونسان پردیس اصلی با بیش از 10،000 دانشجو در مقطع کارشناسی ، هشت کالج با بیش از چهل رشته تحصیلی است ، بیشتر در رشته های کاربردی حدود 230 نفر از دانشجویان دانشجوی خارجی هستند. پردیس دائجون دارای برنامه هایی در پزشکی غربی ، فناوری پزشکی و پرستاری است. این دانشگاه حدود 700 دانشجوی فارغ التحصیل دارد. این مجوز توسط شورای آموزش و پرورش دانشگاه کره پذیرفته شده است.
رشته تحصیلی:
مشاوره
مشاوره رابطه ای است مبتنی بر اعتماد. فرایندی است که زمانی اتفاق می افتد که مراجع و مشاور یک جلسهٔ اختصاصی را برای بررسی مشکلاتی در مراجع که می‌تواند انواع استرسورها و مسائل احساسی و هیجانی باشد، با یکدیگر هماهنگ می‌کنند. در واقع کاری که مشاور می‌کند کمک به مراجع برای دیدن واضح تر و دقیق تر مسائل از جنبه‌های مختلف و از زاویه ای دیگر است. این امر می‌تواند مراجع را قادر سازد که با هدف تسهیل تغییرات مثبت متوجه و متمرکز بر احساسات، تجربه‌ها و رفتارهایش بشود.احساس امنیت و اعتماد از پارامترهای اصلی یک مشاورهٔ موفق است. مشاوران حرفه‌ای معمولاً دربارهٔ وظیفه شان برای حفظ محرمانگی محتوای جلسات به مراجع توضیح می‌دهند اگر چه که در موارد بسیار خاص، به‌طور مثال زمانی که بحث‌های قانونی برای نجات جان فردی در میان است موظف هستند که رازداری را نقض کنند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نائونگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6