۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کنیانگ کره جنوبی در سلامت عمومی

دانشکده تحصیلات تکمیلی بهداشت و رفاه عمومی دانش و اطلاعاتی را فراهم می کند که به افرادی که مایل هستند در زمینه های بهداشت و رفاه عمومی برتری پیدا کنند (موسسات پزشکی و رفاهی عمومی ، کلینیک های خصوصی ، فعالیت ماموریت پزشکی).
تجربه و دانش شما در طی این سالها زیاد خواهد شد به صورتی که با تئوری های این مدرسه هماهنگ باشد. برنامه هایی در حال تدوین است که به راهنمایی دانشکده ، دانشجویان می توانند تجربه و دانش خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و راه حل های مربوط به موضوعات مختلف را مورد بحث قرار دهند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کنیانگ
رتبه: ‎150
دانشگاه کنیانگ، واقع در نونسان کره جنوبی ، در سال 1991 تاسیس شد. دانشگاه کنیانگ دارای پردیس هایی در نونسان و دائجئون است. پردیس نونسان پردیس اصلی با بیش از 10،000 دانشجو در مقطع کارشناسی ، هشت کالج با بیش از چهل رشته تحصیلی است ، بیشتر در رشته های کاربردی حدود 230 نفر از دانشجویان دانشجوی خارجی هستند. پردیس دائجون دارای برنامه هایی در پزشکی غربی ، فناوری پزشکی و پرستاری است. این دانشگاه حدود 700 دانشجوی فارغ التحصیل دارد. این مجوز توسط شورای آموزش و پرورش دانشگاه کره پذیرفته شده است.
رشته تحصیلی:
رشته سلامت عمومی
بهداشت عمومی به عنوان علم و هنر پیشگیری از بیماری، افزایش عمر و بهبود کیفیت زندگی از طریق تلاشهای سازمان یافته و انتخاب های آگاهانه ای که در جامعه، سازمانهای عمومی و خصوصی، جوامع و افراد تعریف شده است. تعیین کردن خطرهای سلامتی یک جمعیت و تهدیداتی که افراد با آنها مواجه می شوند، پایه و اساس سلامت عمومی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نائونگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6