x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کنیانگ کره جنوبی در رشته مهندسی پزشکی

این رشته با ترکیب مطالعات پزشکی و مهندسی ، تجزیه و تحلیل علمی و تفسیر بدن انسان را ممکن می سازد ، این بخش متخصصانی را تولید می کند که بتوانند تجهیزات پزشکی و الکترونیکی پزشکی پیشرفته را توسعه داده و نگهداری کنند. دانشجویان از کالج پزشکی به دوره های مختلف می پیوندند و در کارآموزی در بیمارستان دانشگاه شرکت می کنند تا از بیمارستانها و شرکتهای حرفه ای استقبال کنند.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کنیانگ
رتبه: ‎150
دانشگاه کنیانگ، واقع در نونسان کره جنوبی ، در سال 1991 تاسیس شد. دانشگاه کنیانگ دارای پردیس هایی در نونسان و دائجئون است. پردیس نونسان پردیس اصلی با بیش از 10،000 دانشجو در مقطع کارشناسی ، هشت کالج با بیش از چهل رشته تحصیلی است ، بیشتر در رشته های کاربردی حدود 230 نفر از دانشجویان دانشجوی خارجی هستند. پردیس دائجون دارای برنامه هایی در پزشکی غربی ، فناوری پزشکی و پرستاری است. این دانشگاه حدود 700 دانشجوی فارغ التحصیل دارد. این مجوز توسط شورای آموزش و پرورش دانشگاه کره پذیرفته شده است.
رشته تحصیلی:
استفاده از اصول مهندسی و مفاهیم پزشکی و زیست شناسی برای ارائه بهتر خدمات درمانی.به عبارت دیگر این رشته با تمرکز بر کاهش شکاف بین مهندسی و پزشکی ، ترکیب مهارت های طراحی و حل مسئله مهندسی با علوم بیولوژی پزشکی برای پیشبرد خدمات درمانی از جمله تشخیص ، نظارت و درمان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نائونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,008 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱